Magazin

Sahnelerimiz yıldızlarla ısınacak

Ülkemizin beş yıldızlı otelleri önümüzdeki hafta sonu ünlü sanatçılar Ebru Gündeş, Hande Yener, Ferhat Göçer, Aşkın Nur Yengi ve Niran Ünsal eşliğinde coşacak

Havaların soğumasıyla birlikte yaz sezonu coşkusundan mahrum kalsa da gece eğlencelerinden taviz vermeyen ülkemizin beş yıldızlı otelleri önümüzdeki hafta sonu yine Türkiye’nin yıldızlarıyla dikkatleri üzerine çekecek.

Bafra’da hizmet veren Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel’de 9 Aralık Cumartesi gecesi Türk Popunun en güçlü seslerinden olan Hande Yener sahne alacak. Aynı gece Girne’deki Merit Crystal Cove Hotel’in parlayan yıldızı ise Aşkın Nur Yengi olacak.

Son günlerde eşi Rıza Zerrap’tan boşanacağı yönündeki iddialarla gündeme düşen Ebru Gündeş 9 Aralık Cumartesi gecesi Golden Tulip Hotel Lefkoşa’da yankılanacak.

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer’in Rocks Hotel’de hem 8 Aralık Cuma hem de 9 Aralık Cumartesi çifte konserle hayat vereceği hafta sonunda aynı gecelerde bir çifte konser de Merit Lefkoşa Hotel’de sahne alacak olan Niran Ünsal’dan gelecek.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı