Magazin

Rufat tasarladı, Günay tanıttı

 

NEW YORK PODYUMUNA TÜRK ÇIKARTMASI:

New York Moda Haftası (NYFW) kapsamında, Türk Modacı Rufat İsmayil 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu Türk model Günay Musayeva’nın da yer aldığı muhteşem bir defileyle tanıttı

 

Ünlü top model Günay Musayeva ünlü modacı Rufat İsmayil’in 7 Eylül New York Fashion Week’te Springs Studio’da gerçekleştireceği Afffair: “Ateşin Gücü” koleksiyonunun defilesinde tek Türk manken olarak podyuma çıktı.

Defilede giydiği yeşil ve siyah renkteki tasarım elbiselerle cesurluğunu ortaya koyan ve dikkatleri üzerine çeken ünlü model Günay Musayeva’ya 20 Amerikalı manken podyumda eşlik etti. New York defilesi için 34 bedene inen Günay Musayeva yeni tarzı ile defilenin en çok ilgi çeken ismi oldu.

İsmayil’in 30 parçalık Haute Couture koleksiyonunda siyah, altın ve yeşil renkler dikkat çekti. En çok takip edilen moda haftalarından biri olan New York Moda Haftası’na bu zamana kadar katılan 3. Türk Modacı unvanını da alan Rufat İsmayil, Ralph Lauren, Oscar de la Renta, Vivienne Westwood, Prada, Massimo Dutti gibi dünya devleriyle aynı sahneyi paylaşarak organizasyonu gururla bitirdi.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı