MüzikSanat

Re-Chord Stüdyodan dev adım2007 yılından bu yana ülkemiz müziği adına birçok başarılı projeye imza atan Re-Chord Studio, bundan böyle yapımcı ve prodükson şirketi olarak da çalışmalarına devam edecek.

Re-Chord Studio produktor ve koordinatoru Kutay Alicik, yeni teknolojiler ve dijitalleşen dünyada artık müzik adına sınırları kaldıracak anlaşmaları yaparak, ülkemiz sanatçılarının ürettikleri eserleri dünyanın her yerinden dinleyicilere ulaştırmak için artık hazır olduklarını belirtti. Re-Chord Cyprus adı altında hizmet verecek olan prodüksyon şirketi ile, ülkemiz sanatçılarına birçok digital platformda eserlerini yeni kitlelere duyurma şansını sağlayacaklarını söyleyen Alicik, ilk yayınlarını 20 Aralık’ta Eral Tüzün ve Ardından da Eril Cambaz’ın seslendirdikleri eserler ile yapacaklarının müjdesini vererek şunları söyledi;

Dünya standartlarındaki ekipmanlarla donatılmış stüdyomuzda, alanında eğitim almış ekibimizle, farklı platformlara taşımalarına destek vermekti. 11 yılı aşkın bir zamandır birçok şey ürettik, belki duydunuz belki birçoğundan haberiniz olmadı ama biz hep var olmak için daha fazla üretmek için gece gündüz çabaladik. Dünyanın birçok ülkesinden sanatçılara kayıt mix mastering olmak üzere birçok hizmet verdik. Birçok sanatçının albümüne Re-Cchord Stüdyo imzası attık.

Bir süredir dünyadaki trendleri yapılan çalışmaları yakınen takip ettik ve artik biz de varız demeye karar verdik.

Bugün burada toplanmamızın nedeni, Re-Chord stüdyo olarak artık sadece stüdyo hizmeti değil, bunun yanında, yapımcı firma olarak yolumuza devam edeceğimizin ve bundan böyle sadece KKTC sınırları içerisinde değil, dünyanın her yerinde varolabileceğimiz, bir çok kitleye ulaşabileceğimiz bir kanal açtığımızın ve bizi dünyanin her yerindeki dinleyicilere ulaştıracak anlaşmaları yaptığımızın mutluluğunu sizlerle paylaşmak içindir Re chord stüdyo olarak Re-Chord Cyprus adı altında acılan prodüksiyon şirketimizle bundan böyle sadece kayıt yapmayacak, markamız altında , bizlerle birlikte çalışacak sanatçı dostlarımızı dijital kanallarda, dünyanın her yerinden dinleyicilere ulaştırmaya var gücümüzle çabalayacağız. Bu yolda her zaman birlikte çalıştığım başta Emre Yazgın ve Ahmet Güven’lere, programlarınızda, sayfalarınızda, ülkemizin sanatçılarına çok büyk desteği olan siz değerli basın mensubu arkadaşlarıma ve tabi ki herşeyin mimarı olan, tüm müzisyen arkadaslarıma teşekkürü borç bilirim. Re-Chord Cyprus olarak ilk yayınlarımızı 20 Aralık tarihinde çok kıymetli arkadaşlarımız Eril Cambaz ve Eral Tüzün ile başlatıyoruz. Umarım bir sonraki buluşmamız, başarılarımızı kutlamak icin olur…Hepimize hayırlı olsun ve yolumuz açık olsun…”

 

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı