FutbolSpor

Piskobulu’dan tatil jesti  


BAŞKAN SÖZÜNÜ YERİNE GETİRİYOR: Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu,  2016-17 futbol sezonunda K-Pet Süper Ligi ikinci sırada tamamlamaları halinde futbolculara verdiği “Tatil” sözünü, yerine getiriyor

Coşkun KUTAY

Doğan Türk Birliği, 2016-17 futbol sezonunda şampiyonluk yarışından kopmanın ve Koopbank Kıbrıs Kupası’ndan elenmenin ardından hedefini Süper Ligi ikinci sırada tamamlamaya çevirmişti. Bu nedenle de başkan Bayar Piskobulu futbolculara, ligi ikinci sırada tamamlamaları halinde kendilerini sezon sonunda Antalya’da tatile götüreceği sözünü verdi. Nitekim Doğan Türk Birliği, Süper Lig’i 56 puanla ikinci sırada noktalayınca başkan Piskobulu da futbolculara vermiş olduğu “Tatil” sözünü yerine getiriyor.

 

Doğan, Antalya yolcusu

Antalya-Belek Kimeros otelde yapılacak olan tatil için, 18 Haziran’da Antalya’ya hareket edecek olan Doğan Türk Birliği, 24 Haziran’da adaya dönecek. Bayar Piskobulu başkanlığındaki kafilede, teknik direktör Caner Oshan, antrenör Afün Girgen, kaleci antrenörü Emre Ersoy ile birlikte 2 yönetici ve 14 futbolcu yer alacak.

 

Piskobulu: “Futbolcularımız tatili hak etti”

Havadis’e, söz konusu tatil ile ilgili açıklamada bulunan Bayar Piskobulu, “Sezon ortasında, şampiyonluk ve Koopbank Kıbrıs Kupası planlarımızdan uzaklaşmamız, Süper Ligi ikinci olarak tamamlamayı hedef olarak benimsememize neden oldu. Bunun ödülü olarak da, sezon sonunda Antalya’da tatil yapılması düşüncemiz futbolculara iletildi. Nitekim Süper Ligi ikinci olarak tamamladık ve futbolcularımız da tatili hak etti” dedi.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı