Perçinci Forest’te! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mayıs 25, 2024
FutbolSpor

Perçinci Forest’te!

forest

Küçük Kaymaklı’da görevi bırakan Serhat Ertürk’ün ardından teknik direktörlük için Derviş Kolcu ile görüşen Kaymaklı yönetimi olumlu sonuç alamayınca Gönyeli ile yollarını ayıran Emre Perçinci ile dün anlaşmaya vardı

Mete OĞUZ


K-Pet Süper Lig’in ilk devresini 13 puanla 13.sırada tamamlayan Küçük Kaymaklı, bazı oyuncularla yaşadığı problemlerin ardından teknik heyeti tamamen yeniledi. Görevi bırakan Serhat Ertürk’ün ardından teknik direktörlük için Derviş Kolcu ile görüşen Kaymaklı yönetimi olumlu sonuç alamayınca Gönyeli ile yollarını ayıran Emre Perçinci ile anlaşmaya vardı. Geçen sezon Gönyeli’yi şampiyon olarak 1. Lig’den Süper Lig’e çıkaran Perçinci Forest için umut oldu. Dün Forest’le antrenmana çıkan Perçinci’nin yardımcılıklarını ise, Arif Pınardan ve Cemil Murat yapacak. Tugay Atiker ise kaleci antrenörü olarak teknik heyette yer alacak. Emre Perçinci, Küçük Kaymaklı’da yönetimle sorun yaşayan futbolcularla da görüşüp sorunları çözmeye çalıştığını ve Taner Bingöllü haricindeki tüm futbolcularla anlaşarak verimli bir antrenman gerçekleştirdiğini dile getirdi. Perçinci, Taner konusunun da en kısa zamanda çözümlenmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. Tecrübeli teknik adam, Forest’te ilk hedeflerinin ligin 2.devresine en iyi şekilde hazırlanıp Küçük Kaymaklı’yı hak ettiği yere taşımak olduğunu belirterek orta ve uzun vadede ise, takımın alt yapı ve futbol okullarına el atılacağını sözlerine ekledi.

 

2 yerli transfer gündemde

Teknik patron Perçinci, özellikle orta saha ve kanatların takviyesi için 2 yerli futbolcu transferi için de çalışmaların sürdüğünü ifade etti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar