FutbolSpor

Özer Esenyel’e veda


ESENYEL TOPRAĞA VERİLDİ:

Kıbrıs Türk futboluna büyük hizmetleri bulunan ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nda, iki ayrı dönemde, 6 yıl başkanlık yapan Özer Esenyel, dün toprağa verildi

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun eski başkanlarından Özer Esenyel’in vefatı dolayısıyle KTFF’de veda töreni düzenlendi. Özer Esenyel’in uzun yıllar futbol oynadığı Çetinkaya ve Küçük Kaymaklı bayraklarına sarılı tabutu başında gerçekleşen törene; KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Süleyman Göktaş, KTFF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sadık Özbilgehan, KTFF eski başkanlarından Niyazi Okutan, Kulüpler Birliği Başkanı Hüseyin Yılmaz, KTFHGD Başkanı Niyazi Nizam, Esenyel’in ailesi ve çok sayıda yakını ile sevenleri katıldı.

Törende konuşan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Özer Esenyel’in çok özel bir kişi olduğunu ve onu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek, Esenyel’in ülke futboluna çok şeyler kattığını belirtti.

İsmi yaşatılacak

Törende, Esenyel ile yaşanan anılar da, arkadaşları ve onu tanıyan insanlar tarafından anlatılırken, ortak fikir; neşeli bir kişiliğe sahip olan Esenyel’in isminin her platformda yaşatılması oldu.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı