Özel yetenek sınavı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Eğitim

Özel yetenek sınavı

 

TARİHLER AÇIKLANDI: Girne Amerikan Üniversitesi’nin Sahne Sanatları Yüksekokulu, Drama ve Oyunculuk Bölümü Özel Yetenek Sınavı için başvuru tarihleri açıklandı.

GAÜ Sahne Sanatları Yüksekokulu, Drama ve Oyunculuk Bölümünden yapılan açıklamada, GAÜ Drama ve Oyunculuk bölümünün bu yıl 3’sünü gerçekleştirdikleri tiyatro günleri ile, her yıl “Dünya Tiyatrolar” gününde GAÜ’yü, adanın sanat çekim merkezi haline getirdiği bildirilirken, 1 hafta boyunca, alanında otorite sahibi sanatçılar ile Drama ve oyunculuk öğrencilerini bir araya getirerek workshoplar gerçekleştirdikleri ifade edildi.


GAÜ “Drama Oyunculuk Bölümü Yetenek Sınavı” 11 Ağustos’da İstanbul’da gerçekleştirilecek
GAÜ Drama Oyunculuk Bölümü Özel Yetenek sınavı’nın bu yıl iki merkezde gerçekleştirileceği belirtilen açıklamada, Özel yetenek sınavının ilk olarak GAÜ İstanbul Yerleşkesinde 11 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşeceği ifade edilierken, sınavın, GAÜ İstanbul Dans Akademisi, Yıldız Mahallesi. Asariye Caddesi No:3 Beşiktaş İstanbul’da saat 14:00’da gerçekleşeceği belirtildi. GAÜ İstanbul yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan yetenek sınavının son başvuru tarihinin ise 9 Ağustos 2016 Salı olduğu ifade edildi.

Yetenek Sınavı’nın İkincisi 8 Eylül 2016 Pazartesi günü GAÜ Girne Kampüsü’nde gerçekleşecek
GAÜ Drama Oyunculuk Bölümü Özel Yetenek sınavı’nın ikincisinin GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampsü’nde 8 Eylül 2016 Pazartesi günü gerçekleştirileceği belirtilen açıklamada, suınavın son başvuru tarihinin ise 7 Eylül olduğu vurgulandı.

 

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar