Magazin

Özbey & Kınay ikilisi coşturdu


 GENÇLİK AÇILIŞ KONSERİNDEYDİ:

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 2019 Bahar Şenlikleri Merve Özbey & DJ Erdem Kınay ikilisinin hareket dolu konseriyle başlayarak gençliği üzerine çekti

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 2019 Bahar Şenliklerinin ilk günü olan geçtiğimiz pazartesi gecesi, pop müziğin güçlü isimlerinden Merve Özbey & DJ Erdem Kınay ikilisi sevenleriyle buluştu. Yoğun bir katılımın olduğu konserde başarılı bir performans sergileyen ikili gençlerin beğenisini kazandı.

Kınay’ın setleri eşliğinde sevilen şarkılarını seslendiren Özbey kalabalığın da konsere hep bir ağızdan eşlik etmesini sağladı. Özellikle “Boynun Borcu” şarkısında yerlerinde duramayan katılımcılar oldukça coşkulu bir açılış konseri yaşadı.

Performansıyla beğeni kazanan Özbey süper minili elbisesi ve spor ayakkabılarıyla sempati topladı. Özel yaşamlarında birlikte olan çiftin sahneye taşıdığı enerji görülmeye değerdi.

Konserler bugün, yılların eskitemediği ünlü Alternatif Rock Grubu Mor ve Ötesi, 17 Mayıs Cuma günü ise, ünü tüm dünyaya yayılmış, DJ Burak Yerter performansıyla devam edecek.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı