KıbrısManşet

‘Oy avcılığı için yapmadıkları kalmadı’


Arzu  Nalbant isimli bir vatandaş sosyal medyadan Gönyeli Belediyesi’ni eleştirdi.
Nalbant, Gönyeli Belediyesi tarafından apartman önlerine kedileri yakalamak için kapan kurulduğunu iddia etti.İşte Nalbant’ın paylaşımı

Çocuklarımıza hayvan hakları ve hayvan sevgisi aşılamaya çalışıyoruz. Yüreklerinde, vicdanlarında hayvanlara yer açmak ve onlara koşulsuz sevginin önemini öğretmeye çalışıyoruz. Erdemli insanlar olmak, bu dünyada yalnız yaşamadığımızı öğretmek en önemli görevlerimizdendir. Ayrımcılık, ikiyüzlülük, benmerkezcilik, torpil, adam kayırmaca gibi değerlerin tavan yaptığı adamızda güzel değerleri vermek oldukça zor hale geldi. Halkımızın bir süre önce ümit bağladığı CTP sınıfta kaldı. Son kalelerinden Gönyeli Belediyesi ise gösteriş ve adam kayırmacılık dışında bir icraat gösterememiştir. Yakın zamanda meydana gelen hayvan katliamlarına sessiz kalmış, zehirle dolu bölgeyi temizlemekten aciz bir tavır sergilemiştir. Gönyeli belediyesinin son icraatı apartmanlara kedi yakalamak için kapan kurmak olmuştur. Oy avcılığı için yapmadıkları şaklabanlık kalmayan belediye ve parti bu şekilde hayvan katliamlarına sessiz kalarak ve kapan kurarak mı oy alacak?
Çağdaş belediyecilik bu mu? Adam kayırarak istediğinin kaçak yapısını yıkıp istediğininkini yıkmayarak mı? İstediği yeri mühürleyip istediğini mühürlemeyerek mi? Efendiler hangi sol siyasette hayvan avcılığı vardır? Hayvan düşmanlığı vardır? Gösterin de görelim. Sizler kapana yakalandınız ama kendi kapanınıza.

 

 

Başa dön tuşu