Magazin

Otilia gençleri coşturacak


UKÜ’DE BAHAR ŞENLİĞİ YAŞANIYOR: Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Bahar Şenlikleri kapsamında bu gece yaşanacak olan Otilia Bruma konseri gençleri kendinden geçirecek

Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde bulunan Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü tarafından organize edilen ve Kuzey Kıbrıs Turkcell’in gençlik markası Gnçtrkcll Kıbrıs’ın İletişim sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan“UKÜ 21. Bahar Şenlikleri- “Yaşa, Öğren ve Paylaş / Live, Learn & Share” temasıyla Otilia Bruma’yı ağırlayacak. Ünlü şarkıcı Otilia Bruma, bu gece saat 21:30’da UKÜ Amfi Tiyatro’da hayranlarıyla buluşacak.

Rumen şarkıcı Otilia Bruma,  müzikle çocuk yaşta ilgilenmeye başladı. Şarkılarını 17 yaşında seslendirmeye başlayan ünlü şarkıcı, Türk hayranları tarafından “All The Stars” isimli şarkısıyla tanınıyor. French Kiss adlı şarkısının ardından özellikle Russian Dream ve On Fire şarkıları ile adından söz ettiren Otilia, 6 yılı aşkın bir süredir de profesyonel olarak müzik kariyerine devam ediyor. Tüm dünya listelerinde hit olan Bilionera şarkısı ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Otilia, milyonların beğenisini kazanmayı da başardı. UKÜ Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan tüm konser ve etkinlikler, UKÜ’lü öğrencilerin yanı sıra halka da açık ve ücretsiz olacak.

 
Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı