BasketbolSpor

Önemli olan şampiyonlukKadınlar Basketbol Ligi final serinsin en değerli oyuncusu seçilen Havva Arabacıoğlu Güvensoy, Havadis’e konuştu

TAKIM ARKADAŞLARIMIN DESTEĞİ

Final serinsin en değerli oyuncusu seçilen Havva Arabacıoğlu Güvensoy, finalde en değerli oyuncu seçilmek çok güzel ve gurur verici bir duygu . Tabii ki takım arkadaşlarımın da bu ödülü almamdaki hakları yenilemez. Hepsine sahadaki destekleri için çok teşekkür ederim.” dedi

 

Tonguç KOTAK

 
Kıbrıs Vakıflar Bankası Basketbol Kadınlar Ligi’nde şampiyon Gönyeli olurken, final serisinin en değerli oyuncusu seçilen Havva Arabacıoğlu Güvensoy, Havadis’e çarpıcı açıklamalarda bulundu.Güvensoy, şampiyon olmak güzel ama takım arkadaşlarımın desteği ile de en değerli oyuncu olmak daha da güzel olduğunu söyledi.

Yenilgisiz şampiyon olmak ayrı bir olay

Gönyeli’nin yenilgisiz olarak şampiyon olmasından dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Havva Arabacıuoğlu Güvensoy, “Mücadele gücü yüksek zorlu, seyir zevki veren bir seri geçirdiğimizi düşünüyorum. Özellikle Play-Off serisinin kolay olmayacağını biliyorduk .Ancak gücümuzün de fazlasıyla farkındaydık. Şampiyonluğa yenilgisiz ulaşmak bizim için ayrı bir keyif oldu.”dedi.

 

Arkadaşlarım olmasa olmazdı

Güvensoy, “Final serinsin en değerli oyuncusu seçilmek çok güzel ve gurur verici bir duygu.Tabii ki takım arkadaşlarımın da bu ödülü almamdaki hakları yenilemez . Hepsine sahadaki destekleri için çok teşekkür ederim.

KKTC’de çok yetenekli gençlerimiz mevcut.  Şu zamanlarda onların önleri bizlere göre çok daha açık.  Bunu göz önünde bulundurarak pes etmeden yılmadan her seferinde yapabileceklerinin en iyisini yaparak azimli ve disiplinli bir şekilde çalışırlarsa en iyisi olmaları ve en iyi yerde olmaları için hiçbir sebep kalmayacağını düşünüyorum.”açıklamasında bulundu.

Başa dön tuşu