Spor

Ödüller sahiplerine verildiBAŞARILILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ:
Süper Lig’de 4. haftanın teknik adamı Yeni Boğaziçi Teknik Direktörü Turgay Kara, haftanın futbolcusu Binatlı’dan Kemal Uçaner, haftanın hakemi Emre Öztaşlı ve 1. Lig’de ayın futbolcusu olan Gençlik Gücü oyuncusu Hüseyin Küsbeci, GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldıHavadis Gazetesi Spor Servisi ile İpekay Ltd. işbirliğinde her hafta gerçekleşen organizasyonla, K-Pet Süper Lig’de haftanın başarılı teknik adamı, futbolcusu ve hakemi ile birlikte 4. hafta itibariyle de K-Pet 1. Lig’de ayın futbolcusu ödüllendirildi.
Süper Lig’in 4. haftasında deplasmanda Cihangir’i 3-2 mağlup ederek ligdeki ilk galibiyetine ulaşan Yeni Boğaziçi’nde teknik direktör Turgay Kara haftanın teknik adamı olarak belirlenirken aynı karşılaşmada ilk kez Süper Lig’de görev yapan ve temposu yüksek mücadelede başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Ere Öztaşlı haftanın hakemi seçildi.
Binatlı’nın deplasmanda Mormenekşe’yi 3-1 yendiği karşılaşmada iki gol ve bir de asist yaparak maçın yıldızı olan Kemal Uçaner de haftanın futbolcusu oldu.
K-Pet 1. Lig’de ise 4. hafta geride kalırken her 4 haftayı kapsayan ayın futbolcusu ödülünün ilk sahibi belirlendi. Başkent temsilcisi Gençlik Gücü’nün başarılı forveti Hüseyin Küsbeci 4 haftanın 3 haftasını boş geçmezken bu periyotta kaydettiği toplam 5 golle hem takımına büyük katkıda bulundu hem de gol krallığında ilk sırada yer alarak bu ödüle layık görüldü.
Başarılılar, GlaxoSmithKline (GSK) firmasına ait Breathe Right ödüllerini dün İpekay Ltd’de düzenlenen törenle aldılar.
Haftanın Teknik Adamı seçilen Yeni Boğaziçi Teknik Direktörü Turgay Kara’ya ödülünü İpekay Ltd. Ticaret ve Pazarlama Müdürü Ayten Erdinç, haftanın futbolcusu seçilen Binatlı oyuncusu Kemal Uçaner’e ise ödülünü İpekay Ltd. Direktörü Mehmet Özler takdim etti.
Cihangir-Yeni Boğaziçi maçında gösterdiği başarılı performans ile haftanın hakemi seçilen Emre Öztaşlı ödülünü Havadis Gazetesi Spor yazarı Okan Karademir’den alırken K-Pet 1. Lig’de ayın futbolcusu seçilen Hüseyin Küsbeci’ye de ödülünü Havadis Gazetesi Spor ve Magazin Müdürü Mustafa Özsoy verdi.

Başa dön tuşu