FutbolSpor

Ocak mola vermiyorOCAK KARTEPE’DE KAMPA GİRİYOR: Teknik Direktör Hasan Topaloğlu nezaretinde yeni sezon yurt içi ilk etap çalışmalarını tamamlayan Türk Ocağı, 24-30 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak olan yurt dışı kampını,  Kartepe-Green Park Hotel’de gerçekleştirecek
 Coşkun KUTAY

 

K-PET Süper Liginde hedefledikleri zorlu “Zirve” mücadelesini sürdürebilmek için kadro kalitesini yükseltmeye kararlı olan Türk Ocağı, yerli ve yabancı transferi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ocak, Teknik Direktör Hasan Topaloğlu nezaretinde yeni sezon yurt içi ilk etap çalışmalarını tamamladı.

 

Her geçen gün dozu ve

temposu artan antrenmanlar

Türk Ocağı’nda sezon başı antrenmanları, oyuncuların performanslarını artırmak için hafif koşularla başladı. Ardından, futboldan uzak kalmış olan futbolcuların yeni sezona her yönüyle hazırlanmalarını ve adaptasyonlarını sağlamaya yönelik çeşitli aktivitelerle çalışmalara devam edildi. Daha sonraki haftalarda da bunlar yerini, her geçen gün dozu ve temposu artan, futbolcuların güç ve dayanıklılık kazanmalarına yönelik antrenmanlara terk etmeye başladı.

 

Kalkanlı’da kros, Alagadi

kumsalında güç antrenmanı

Türk Ocağı, haftalık toplu topsuz saha çalışmalarının yanı sıra, aylık plan-program dahilinde gündeme gelen toplu kros çalışmalarını Güzelyurt-Kalkanlı’nın ağaçlık bölgelerinde gerçekleştirdi. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Alagadi kumsalında, tam takım halinde güç toplama antrenmanı yaptı.

 

Malpas kampı tamamlandı

19 Ağustos Pazar günü sabahı, Alagadi kumsalında güç toplama antrenmanı yapan Türk Ocağı, akşam saha çalışması yaptıktan sonra, Malpas Hotel’de kampa girdi. Kurban Bayramı arifesi olan pazartesi günü; sabah ve akşam sahada güç çalışması yapan Türk Ocağı, Bayram’ın ilk günü olan salı sabahı yaptığı saha çalışmasından sonra Malpas Hotel’den ayrıldı. Türk Ocağı, Halk Evi ile bugün oynayacağı hazırlık maçı ile ilk etap yurt içi hazırlıklarına son noktayı koymuş olacak.

 

24 Ağustos’ta

Kartepe kampı

Türk Ocağı, 24-30 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak olan yurt dışı kampını,  Kartepe-Green Park Hotel’de gerçekleştirecek. Kemal Perçin Kardeşler başkanlığındaki Türk Ocağı kafilesinde, teknik heyet olarak; Teknik Direktör Hasan Topaloğlu, Antrenör Hüseyin Dorak, Ozan Uzunoğlu, Bayram Dağgül, spor diyetisyeni Sedat Çiçek, masör Ali Bulut ve malzemeci Hüsamettin Hepcoşkunoğlu bulunuyor. Futbolculardan ise; Bilal Ceylan, İsmet Düzce, Doğukan Altuntaş, Remzi Betmezoğlu, Mehmet Uçar, Ahmet Coşkun, Ahmet Saygı, Ahmet Can, İrfan Özbay, Ali Özbahar, Yusuf Özbahar, Akın Topal, M.Ali Aylanç, Hüseyin Erkan Tutuş, Cevdet Gürsel Alıcı, Mahmut Can Birol, İlker Tek, Kaan Güder ve Ali Avcısoy ile ayrıca, yabancı kontenjanının ikisini doldurması beklenen Yakubu Malik ve Tonbara Tiongoli’nin yanı sıra, Akende Katchori de iştirak ediyor. Kamp süresince taktik-çabukluk ve çabuk kuvvet çalışmalarına ağırlık verecek olan Ocak ayrıca, 1-2 hazırlık maçı da yapacak.

 

Başa dön tuşu