Nurel projelerini anlattı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
Spor

Nurel projelerini anlattı

YENİ SEZONDA TOYGAR DAVULCU İLE DEVAM:

Merit Alsancak Yeşilova Başkanı Redif Nurel yaptığı açıklamada, takımın teknik direktörlüğüne getirildiği ikinci devre başından itibaren yenilgi almayan Toygar Davulcu hoca ile 2019-2020 sezonu için de anlaştıklarını duyurdu

KULÜP KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURACAK:

Nurel, “Saha çevresinde 20 civarında odası olan bir kamp tesisi, yürüyüş yolu, spor ve fitness salonunun olduğu bir kompleks projemiz vardır. Bu proje hayata geçtiğinde kulüp kendi ayakları üzerinde durabilen bir yapıya kavuşacaktır.” diye konuştu


K-Pet Süper Lig takımlarından Merit Alsancak Yeşilova önceki akşam basın mensuplarıyla bir araya gelerek gelecekteki projelerini paylaştı

Merit Park Otel’de gerçekleştirilen basın toplamntısında konuşan başkan Redif Nurel Merit Alsancak Yeşilova’ya BTM Ligi’nde başkan olduğunu ve hep başarısı için yönetimle birlikte yılmadan çalıştıklarını kaydetti.
Nurel dünyada isim yapmış futbolcuları adaya getirme konusunda büyük çaba sarfettiklerini hatırlatarak “Lua Lua, Binya, Bily Mehmet gibi isimleri ülkemize getirdik ve bu kapıyı açtık” dedi.

Merit Alsancak Yeşilova’nın kurumsal bir yapıya kavuşması için çalışmaların sürdüğünü söyleyen Redif Nurel saha zemininin Spor Dairesi ile işbirliğinde kaldırıldığını ve yeni sezona drenajı ve çevre düzenlemesiyle hazır hale getirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Nurel, sahanın sadece bir çim zeminden ibaret olmadığını belirterek “saha çevresinde 20 civarında odası olan bir kamp tesisi, yürüyüş yolu, spor ve fitness salonunun olduğu bir kompleks projemiz vardır. Bu proje hayata geçtiğinde kulüp kendi ayakları üzerinde durabilen bir yapıya kavuşacaktır” dedi.

Nurel iki yıldır Süper Ligde iyi bir takım yarattıklarını ancak altyapıya da önem verdiklerini belirterek, “Tesisleşme ve oyuncu altyapısı ile geleceğin takımını oluşturmak istiyoruz” dedi.

Toygar Davulcu ile yeni sezon için anlaşmaya varıldı

Projelerin anlatıldığı gecede Nurel yaptığı başka bir açıklamayla, takımın teknik direktörlüğüne getirildiği ikinci devre başından itibaren yenilgi almayan Toygar Davulcu hoca ile 2019-2010 sezonu için de anlaştıklarını duyurdu.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar