Neşe kaynağı “Nilüfer” - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber

Neşe kaynağı “Nilüfer”

Türk popunun efsane isimlerinden Nilüfer iki gece üst üste sahne aldığı Rocks Hotel’de misafirlere unutulmaz müzik ziyafetleri çekti.Kanseri yenen ve sahnelere yeniden merhaba diyen Nilüfer, güzelliğinden ve sesinden hiçbir şey kaybetmediğini bir kez daha gösterdi. Nilüfer, gerek sahne performansı gerekse yüzündeki gülümseme ile yine konuklarının beğenisini kazandı.
Geçtiğimiz cuma ve cumartesi akşamı, otelin müdavim yıldızı Mehmet Ali Erbil’in eğlence dolu programıyla başlayan çifte konserde kahkaha tufanları Nilüfer’in sahneye çıkmasıyla birlikte müzik fırtınasına dönüştü.

Konserine unutulmayan şarkılarıyla başlayan Nilüfer “Aşk Kitabı”, “Çok Uzaklarda”, “Kim Arar”, “Son Perde” gibi geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendirmekten de geri kalmadı.Kendine has yorumu ve güçlü sesiyle masaları dolduran misafirleri kendine hayran bırakan Nilüfer, unutulmaz iki geceye imza attı.


Müslüm Baba’yı unutmadı
Geçtiğimiz hafta vefat eden sanatçı dostu Müslüm Gürses’i unutmayarak sahneden Gürses’e bir kez daha rahmet diledi.

Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle de geceye katılan kadınların da kadınlar gününü kutlayan Nilüfer, sahnede Orhan Gencebay’ın “Dertler Benim Olsun” şarkısını da seslendirdi.

NİLÜFER’LE EĞLENDİLER… Hemen hemen her hafta Rocks eğlencesine katılan sanatçılardan Tarık Ünlüoğlu, Selçuk Yöntem ve dostları Nilüfer rüzgarına kapılan konuklar arasındaydılar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HEM KENDİ EĞLENDİ HEM KONUKLARINI EĞLENDİRDİ… Türkiye’nin güçlü sesi Nilüfer, iki gece üst üste sahne aldığı Rocks Hotel’de hem kendi, hem de konuklarına eğlenceli saatler yaşattı

(Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL)

 

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar