Göçer’e doyamadılar - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Mart 2, 2024
Magazin

Göçer’e doyamadılar

Türk müziğinin usta yorumcularından Ferhat Göçer geçtiğimiz akşam sahne aldığı Golden Tulip havuz başında şarkıları ile konuklarının kulaklarının pasını sildi.

İkinci kez Lefkoşa Golden Tulip sahnesinde sevenleri ile buluşan Göçer, oldukça yoğun ilgi ile karşılaştı. Göçer, konuklardan gördüğü yoğun ilgi ve coşkulu alkışlar karşısında konserini 1 saat uzattı. 
Klasik Türk sanat müziği yanı sıra halk türküleri ve popüler pop parçalarını müthiş sesi ve usta yorumuyla seyirciye sunan Ferhat Göçer’in Metropol Senfoni Orkestrası ile sergilediği uyum, sahnedeki müthiş enerjisi hayran bıraktırdı.


Göçer kadar Gedik de yoğun ilgi gördü
Golden Tulip konuklarının enerjisine, coşkusuna sık sık teşekkür ederek performansını sürdüren Ferhat Göçer’i sevgilisi gazeteci yazar Ömür Gedik konseri boyunca yalnız bırakmadı. 
Okuyucularıyla bol bol anı fotorafı da çektiren Gedik konser bitişi salondan Göçer’le birlikte ayrıldı.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GÖRDÜĞÜ İLGİYE KARŞILIK PROGRAMINI UZATTI… Usta sanatçı Ferhat Göçer, Golden Tulip Hotel’de karşılaştığı yoğun ilgiye programını bir saat uzatarak cevap verdi  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEVGİLİSİ KADAR O DA İLGİ GÖRDÜ… Ferhat Göçer’in sevgilisi gazeteci Ömür Gedik, sevgilisi Göçer kadar hayranlarından yoğun ilgi gördü

( Fotoğraflar: Hakan ÇAĞLIYAN)

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar