KıbrısManşet

Muhtarlar ile Havadis dayanışması


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Muhtarlar Derneği ile Havadis Medya Grubu arasında önemli bir işbirliği protokolüne imza atıldı.

Havadis Medya Grubu merkezinde dün düzenlenen  imza töreniyle KKTC’deki tüm muhtarlar Havadis e-gazete abonesi yapıldı ve muhtarlar artık güne Havadis ile başlayacaklar.

Protokole göre Havadiskibris muhtarların haber ve şikayetlerine öncelik verecek. Protokolde çeşitli iş birliği kuralları da yer alıyor.KKTC Muhtarlar Derneği ile Havadis Medya Grubu arasındaki işbirliği protokolü imza törenine KKTC Muhtarlar Derneği Başkanı Akay Darbaz, Genel Sekreter Ayşe Serhat, Havadis Medya Grubu’nu temsilen Başaran Düzgün ve Reklam Müdürü Bahar Elitok katıldı.

İmza töreninde konuşan KKTC Muhtarlar Derneği Başkanı Akay Darbaz muhtarların hak ve menfaatlerini geliştirmek için yoğun çabalar sarf ettiklerini anlattı ve Havadis Medya Grubu ile imzalanan  iş birliği protokolünün bu çerçevede  değerlendirilmesini istedi.

Havadis gazetesinin her zaman muhtarların çalışmalarına ve sorunlarına duyarlı olduğunu kaydeden Başkan Darbaz “Havadis bir kez daha biz muhtarların yanında olduğunu kanıtladı. Çok teşekkür ederiz” dedi.

Havadis Medya Grubu adına konuşan Başaran Düzgün ise şunları söyledi: “Havadis 13 yıl önce yayın hayatına başladığında “biz muhtarlarımızın yanında olacağız çünkü modern demokrasilerde demokrasinin, yerinden yönetimin ilk basamağı muhtarlardır. Bir ülke ancak muhtarlarına değer verdiği zaman değer bulur ve kalkınır. KKTC Muhtarlar Derneği ile imzaladığımız bu iş birliği protokolü bizim için son derece değerlidir. Havadis Medya Grubu tüm imkan ve olanaklarıyla muhtarlarımızın emrindedir.”Başa dön tuşu