Mücadele ve dostluk masterler turnuvasında final zamanı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Aralık 7, 2022
Spor

Mücadele ve dostluk masterler turnuvasında final zamanı


Mücadele ve dostluk masterler turnuvasında final zamanı

Mağusa Spor Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen mücadele ve dostluk turnuvasında ikinci maç oynandı. Mağusa Spor Derneği tarafından düzenlenen 4.Sonay Adem mücadele ve dostluk masterler anı turnuvası 1-5 Kasım tarihleri arasında yapılıyor. Turnuvaya Mağusa Spor Derneği masterleri, Maraş masterleri, Othello masterleri, Akova masterlerinden oluşan dört takım katıldı.

İkinci Maçlar Oynandı

Sonay Adem mücadele ve dostluk turnuva komitesi başkanı İbrahim Korhan, organizasyonluğunda gerçekleştirilen 4.Sonay Adem mücadele ve dostluk masterler anı turnuvası ikinci maçında Othello masterleri ile Maraş masterleri karşı karşıya geldi. Maraş Necip Halil Kartal Stadı’nda oynanan ve zevkli çekişmeli geçen maçı 1-0 kazanan Othello masterleri oldu.

Finalistler Belirlendi

1-5 Kasım tarihleri arasında Maraş Necip Halil Kartal Stadı’nda oynanan 4.Sonay Adem mücadele ve dostluk masterler anı turnuvasında finale yükselen takımlar belli oldu. Akova masterleri ile Othello masterleri final maçında karşı karşıya gelirken, Mağusa Spor Derneği masterleri ile Maraş masterleri üçüncülük mücadelesi verecek.

Final ve Üçüncülük

4.Sonay Adem mücadele ve dostluk masterler anı turnuvasında final ve üçüncülük karşılaşmaları 5 kasım Cumartesi günü oynanacak. Turnuvada üçüncülük maçı saat 13:00 de, final karşılaşması ise 15:00 da oynanacak. 4.Sonay Adem mücadele ve dostluk masterler anı futbol turnuvasında final karşılaşmasının ardından düzenlenecek ödül töreninde takımlara ödüller merhum Sonay Adem’in ailesi ve yakınları tarafından verilecek.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar