Mourinho'dan müthiş iddia! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Şubat 26, 2024
Spor

Mourinho’dan müthiş iddia!

Mourinho'dan müthiş iddia!

Mourinho'nun bu iddiasına ünlü futbolcu Pandev'den destek geldi. Makedonya Milli Takımı'nın kaptanı Goran Pandev, dünyanın en iyi teknik direktörü oylamasında Mourinho'ya oy vermesine karşılık Vicente Del Bosque'ye oy verilmiş gibi gösterildiğini iddia etti.

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun, FIFA tarafından düzenlenen 'dünyanın en iyi teknik direktörü' oylamasında hile yapıldığını söylemesinin ardından Makedonya Milli Takımı'nın kaptanı Goran Pandev'in açıklamaları da tartışmaları alevlendirdi. Pandev, ilk sırada Mourinho'yu seçmesine karşılık Vicente del Bosque'ye oy vermiş gibi gösterildiğini ve duruma anlam veremediğini açıkladı.


Inter'de oynadığı dönemden Portekizli çalıştırıcının öğrencisi olan Makedon futbolcu, "İlk sırada Mourinho'ya oy verdim" dedi. Fakat FIFA tarafından duyurulan listede ilk Del Bosque, ikinci olarak Roberto Mancini ve üçüncü olarak Jürgen Klopp'a oy verdiğinin gözüktüğü hatırlatılan Pandev, "Bilmiyorum, burada garip şeyler meydana geldi. Mourinho ile tören sonrası konuştum ve ona oy verdiğimi söyledim, sonra ne olduğuna dair bir fikrim yok" dedi.

Pandev, "Orada garip şeyler oldu; ama ne Mourinho ne de ben durumu değiştiremeyiz" diyerek FIFA'da hiçbir yetkiliyle de yanlışlığı düzeltmek hakkında konuşmadığını dile getirdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar