Spor

Mormenekşe’yi sıkıntı bastı


KAYMAKLI MAÇI ÖNCESİ 5 EKSİK:

Küçük Kaymaklı maçı öncesi Mormenekşe ilk iki antrenmanında sakatlığı süren Cemil, Fevzi ve Mehmet Fuat’ın yanı sıra hastalanan Ahmet Arıtaş’tan yoksun hazırlanırken Ahmet Demir’in ise kart cezalı durumda olması teknik heyeti düşünceye itti

HEDEFTE DEĞİŞİKLİK YOK:
Mormenekşe Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu Havadis’e yaptığı açıklamada; ilk altı haftada elde edilen sonuçlara karşın kulübün içinde bulunduğu ekonomik koşullar, sezon başı ortaya konulan kümede kalma hedeflerinde bir değişiklik yaratmadığını belirtti

Cem DAĞDELEN

K-Pet Süper Lig’in ilk altı haftasında oynadığı futbol ve toplandığı puanlarla dikkatleri üzerine çeken Mormenekşe, Küçük Kaymaklı maçı öncesi kadro sıkıntısı yaşıyor.
Geçtiğimiz hafta oynanan Cihangir maçında gördüğü kırmızı kartla Ahmet Demir cezalı duruma düşerken Cemil, Fevzi ve Mehmet Fuat’ın sakatlığı Ahmet Arıtaş ise hastalığı nedeniyle antrenmanlara çıkamadı.
Mormenekşe üç puan gerisinde bulunduğu lider Küçük Kaymaklı’yı ile kozlarını yarın saat 14.30’da Cemal Balses Stadı’nda paylaşacak.

Şerifoğlu: Tek amacımız iyi futbol oynamak
Mormenekşe Teknik Direktörü Eralp Şerifoğlu, sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle Küçük Kaymaklı maçının kendileri için kolay bir maç olmayacağını ancak öncelikli amaçlarının iyi futbol olduğunu belirtip şunları açıkladı.
“Lig liderliğini elinde bulunduran Küçük Kaymaklı’ya gibi güçlü bir takımla oynayacağımız maça iyi hazırlanamadık.
Cemil, Mehmet Fuat ve Fevzi sakatlığı sürdüğü için iğne tedavisi görüyor. Ahmet Arıtaş’ın da hastalanması sonucu antrenmanımızı önemli eksiklerle yaptık.
İlk altı haftalık periyotta alınan puanlardan dolayı oyun disiplinimiz ve maç kazanma arzumuz üst düzeyde. Küçük Kaymaklı maçında da tek amacımız iyi futbol oynamak. Kolay maç olmayacak ancak
lider karşısında elimizden gelenin en iyisini ortaya koyarak puan yada puanlar almak istiyoruz.
Kulübün içinde bulunduğu ekonomik şartlar ve yapımız gereği hedefimizde değişiklik yok. Futbolcularla sezon hedefimizi ligde kalma yönünde belirlemiştik ayni düşüncelerimiz devam ediyor.”

CEMİL’İN SAKATLIĞI SÜRÜYOR: Mormenekşe’nin gol ayağı Cemil’in zorlu Küçük Kaymaklı maçı öncesinde sakatlığı devam ediyor. 6 haftada 5 gol atarak Mormenekşe’nin en golcü oyuncusu olan Cemil’in oynayıp oymayacağı maç günü belli olacak

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı