Spor

“İskele’den puan istiyoruz”YOĞUN TEMPO:
Türk Ocağı Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu, “Önümüze bakıp, zorlu İskele maçından puan veya puanlar çıkartmak için yoğun tempoda çalışıyoruz” dediCoşkun KUTAY
K-Pet 1. Lig’de mücadele eden Girne bölgesi takımlarından Türk Ocağı, hafta sonu Gençler Birliği ile oynayacakları maçın son çalışmasını, Girne-Anafartalar Lisesi çim sahasında yaptı. Teknik direktör Hasan Topaloğlu nezaretinde, antrenör Rıza Erseven’in yaptırdığı antrenmanda, Mehmet Kanarya’da başta Ali olmak üzere kalecileri çalıştırdı.

Akıncılar maçında, kötünün iyisini aldık

Antrenman sonrasında, Havadis’e açıklamada bulunan teknik direktör Hasan Topaloğlu, 5. haftada; dört puanla 13. sırada aldığı Türk Ocağı takımının mevcut durumu ve Gençler Birliği karşılaşması ile ilgili duygularını şöyle dile getirdi: “Geçtiğimiz hafta sahamızda oynadığımız Akıncılar maçında, puan olarak kötünün iyisini aldık. Üstelik, süper lig tecrübesi olan Aksel ve Nurcan’sız çıktığımız bu karşılaşmayı 9 kişi ile tamamlamak zorunda kaldık. Ancak ortaya çıkan bu olumsuz tablo, maalesef, atlatmaya çalıştığımız sıkıntılı dönemeçte bizi daha da fazla etkiliyor.”

Aksel, Yunus ve Cahit cezalı
“Şimdi önümüze bakıp, zorlu Gençler Birliği karşılaşmasından, puan veya puanlar çıkartmak için yoğun tempoda çalışıyoruz. Ancak ne yazık ki bu karşılaşmaya, cezası biten Nurcan’a mukabil,  Aksel, Yunus ve Cahit’ten yoksun çıkacağız. Bu da bizim hareket kabiliyetimizi ister istemez önemli ölçüde kısıtlıyor. Ancak şartlar ne olursa olsun, bir an önce toparlanıp, her şeyi yoluna koyuncaya kadar, ilk devre sonuna kadar alabileceğimiz puanları almaya çalışacağız”.

Başa dön tuşu