Montessori yeni yıla “merhaba” dedi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Mart 23, 2023
KıbrısManşet

Montessori yeni yıla “merhaba” dedi

Montessori çocukları, okullarında düzenlenen parti ile 2019’u uğurlarken okul öğretmenleri öğleden sonra Lefkoşa Montessori Okulu’nda düzenlenen yeni yıl yemeğinde bir araya geldi

 


Kıbrıs Montessori Okulları’nda önceki gün yeni yıl heyecanı yaşandı.

ODTÜ, Lefkoşa ve Gine Montessori Okullarında önceki gün sabah çocuklar için yeni yıl partisi düzenlenirken, öğleden sonra öğretmenler Lefkoşa Montessori Okulu’nda bir araya gelerek yeni yıl yemeği yedi. Montessori ailesi, 2019’u şarkılı danslı uğurladı.

 

Çocuklar gönüllerince eğlendi

Kıbrıs Montessori Okulları’nda dün sabah çocuklar için düzenlenen yeni yıl partisinde, önce çocuklar, daha önceden kura ile belirlenen arkadaşlarına aldıkları hediyeleri takdim etti ardından müzik eşliğinde gönüllerince oynadı, eğlendi.

Montessori çocukları, yeni yıl pastası kestikten sonra günü hatıra fotoğrafı ile ölümsüzleştirdi.

 

Hoş sohbet, müzik, dans, eğlence

Kıbrıs Montessori Okulları öğretmenleri, yılın son gününde Lefkoşa Montessori Okulu’nda düzenlenen yeni yıl partisinde bir araya geldi.

 

Okul bahçesinde yapılan partide mangallar yakıldı, özenle hazırlanan ikramlıklar masalarda yerini aldı.

Müzik ve hoş sohbet eşliğinde yenilen yeni yıl yemeğinde hediye çekilişi yapıldı.

 

Hediyelerin takdiminin ardından öğretmenler, Kıbrıs müzikleri eşliğinde göbek attı. Kıbrıs Montessori Okulları öğretmenlerinin yeni yıl partisi yeni yıl pastasının kesimi ile sona erdi.

Öğretmenler için düzenlenen yeni yıl partisine Kıbrıs Montessori Okulları Koordinatörü Başaran Düzgün ile Kıbrıs Montessori Okulları Eğitim Koordinatörü Hatice Düzgün de katıldı.

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar