FutbolSpor

Masterler Batmazoğlu için sahaya iniyor


 

Merhum Güner Batmazoğlu anısına düzenlenen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan masterler anı futbol turnuvası için tüm hazırlıklar tamamlandı. Batmazoğlu Masterler Futbol Dernegi Başkanı Kemal Batmazoğlu’nun merhume annesi Güner Batmazoğlu anısına organize edilecek 4’üncü masterler anı futbol turnuvası 10-11-12 Haziran tarihleri arasında Değirmenlik’te gerçekleşecek.

Toplam 8 takımın 4’erli iki grupta mücadele edeceği 4.Güner Batmazoğlu Masterler Anı Futbol Turnuvası’nda yer alacak takımlar ve sporculara organizasyon tarafından özel hizmet verilecek.

Değirmenlik Belediyesi’nin de destek verdiği turnuvada maçlar Değirmenlik Sadık Cemil Stadı sentetik çim zeminde oynanacak ve belediye saha için organizasyondan herhangi bir talepte bulunmayacak.

Ülkemizdeki master takımlar yanı sıra Türkiye’den takımların da katıldığı turnuvada Batmazoğlu Masterler Derneği organizasyonda yer alacak takımlar ile izlemeye geleceklere ücretsiz yemek ve meşrubat hizmeti verecek.

Batmazoğlu’nda özel hizmet

Batmazoğlu Masterler Futbol Dernegi Başkanı Kemal Batmazoğlu, merhume annesi Güner Batmazoğlu anısına organize ettiği turnuvada her yıl daha iyi organizasyon yapmak için uğraştıklarını açıkladı. Kemal Batmazoğlu, “3 gün sürecek turnuvada sporcuların beslenmesinden sağlığına kadar, hatta taraftarlar ile davetlilerimize kadar her şeyi düşünmeye çalıştık. Sıcak hava koşulları ve veteran futbolcuların olası karşılaşabileceği sağlık sorunları karşısında Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ile görüşecek kendilerinden ambulans desteği aldık. YDÜ Hastanesi ambulansı 3 gün boyunca Değirmenlik Sahası’nda sağlık ekibi ile bizlerle birlikte olacak ve bundan dolayı da Yakın Doğu ailesine teşekkürlerimizi iletirim.

Turnuvada görev alacak hakemlerimizin masrafları Lefkoşa City Royal Otel tarafından karşılanacak. Ayrıca turnuva boyunca dağıtacağımız tüm içeceklerimizi Ektam Kıbrıs Limited tedarik edecek. Değirmenlik Belediyesi’ne, Ektam Kıbrıs’a ve City Royal Otel’e annemin anısına gerçekleşecek turnuvaya yaptığı katkıdan ötürü çok teşekkür ederim.

Ayrıca turnuva boyunca sahaya döner ocağı kurulacak ve futbolcularla taraftarlara döner servisi yanında meyve, lokma, şamişi dağıtacağız.

Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız ile diğer yakın siyasileri de organizasyonumuza davet ettik. Tüm sevenlerimiz, futbol camiası ve basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Tüm takımlara başarılar dilerim” dedi.

Turnuvada yer alacak takımlar ve ilk gün programı şöyle:

 

A Grubu

Antalya Masterleri, Göçmenköy Kolan Masterleri, Hamitköy Masterleri, Yeniboğaziçi Masterleri

B Grubu

Aydın Masterleri, Düzkaya Masterleri, Yıldırım Masterleri, Batmazoğlu Masterleri

10 Haziran Cuma

Saat 14.00 – 15.00: Yeniboğaziçi Masterleri- Hamitköy Masterleri

Saat 15.00 – 16.00: Antalya Masterleri – Göçmenköy Kolan Masterleri

Saat 16.00 – 17.00: Yıldırım Masterleri-Batmazoğlu Masterleri

Saat 17.00 – 18.00: Antalya Masterleri – Hamitköy Masterleri

Saat 18.00 – 19.00: Aydın Masterleri – Düzkaya Masterleri

Saat 19.00 – 20.00: Göçmenköy Kolan Masterleri – Yeniboğaziçi Masterleri

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı