Kıbrıs

MasterKids çocukları yelkenleri uçurdu


MasterKids çocuklar arası Regatta 2018 yelken yarışları ilgiyle izlendi

 

MasterKids tarafından düzenlenen Regatta 2018 yelken yarışları, 9 Eylül Pazar günü, Lapta Sardunya Beach’de yapıldı. Yoğun ilgi gören yarışlara, KKTC’de yaşayan 10 – 15 yaş arasında 18 çocuk katıldı.

İkişerli gruplar halinde yarışan dokuz takımın birincilik kupası,  KKTC Yelken federasyonu yönetim Kurulundan Sertaç Eralp tarafından kazanan takım olan Benjamin Walter & Vivien Greenhill’e verildi. İkincilik kupasını kazanan Nikita Bomdarey ve Daniel Uman’a kupası, Masterkids direktörü Mert Balın tarafından verildi. Üçüncülük kupası ise, aynı puana sahip Eda Şevket ve Tara Tantura ikilisi ile Sophie Tay ve Su Sandal ikilisine takım koçları Gemini Clement tarafından verildi. Ayrıca Masterkids Regatta 2018 yelken yarışlarına katılan tüm çocuklara katılım madalyaları ve sertifikaları verildi.

Çocukları mutlu edecek, özgüvenlerini artıracak ve onları ileriye taşıyacak her türlü etkinliğe destek vermeye çalıştıklarını ifade eden MasterKids direktörü Mert Balın, 2019 yazında daha fazla çocuğun katılıp faydalanabileceği oluşumlar üzerinde çalıştıklarını da bildirdi.

masterkids

Regatta 2018’de Annabet Walter, Ben Hickey, Benjamin Walter, Daniel Uman, Eda Şevket, India Hickey, Jake Hoyles, Janet Clement, Keira Muller, Kyan Harrell, Nikita Mokarov, Ratmir Bombarev, Serra Soydan, Sophie Tay, Su Sandal, Tara Tantura, Vivien Greenhill, Yılmaz Andır yarıştı.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı