Massa Uçtu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Aralık 5, 2023
Spor

Massa Uçtu

Massa Uçtu

Yenicami’nin Ugandalı oyuncusu Massa, kupa çeyrek finalinde eledikleri K. Kaymaklı maçı sonrasında dün sabah uçakla KKTC’den ayrılarak takımının kampına katılmak için ülkesine gitti

Siyah-beyazlıların yarın Hamitköy ile oynayacağı lig karşılaşmasında Massa takımını yalnız bırakacak. Yıldız oyuncu Uganda Milli Takımı ile pazar günü karşılaşacakları Liberya maçının ardından ülkemize yeniden dönecek


Tonguç KOTAK

Brezilya 2014 Dünya Kupası elemelerinde Liberya ile karşılaşacak Uganda Milli Takımı’na Yenicami’nin yıldız oyuncusu Massa da çağrıldı.
Massa, geçtiğimiz gün Kıbrıs Kupası çeyrek finalinde eledikleri ve yarı finale yükseldikleri K. Kaymaklı maçı sonrasında dün sabah uçakla KKTC’den ayrılarak takımının kampına katılmak için Uganda’ya gitti.
Uganda’nın hafta sonu Dünya Kupası eleme grubunda Liberya maçı için kadroya çağrılan Massa, siyah-beyazlıların yarın Hamitköy ile oynayacağı lig karşılaşmasında takımını yalnız bırakacak.
Yıldız oyuncu milli maçın ardından ülkemize yeniden dönecek.

Maç pazar günü

Brezilya 2014 Dünya Kupası Elemeleri maçında Liberya ile karşılaşacak olan Massalı Uganda arasındaki maç 24 Mart Pazar günü oynanacak.
Uganda Milli takımında KKTC Telsim Süper Lig ekiplerinden Yenicami’nin forveti Massa da yer alması siyah beyazlı camiayı hem sevindirdi hem de Hamitköy maçı öncesi tedirgin etti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar