Magazin

Mağusa’dan Barış Manço şarkıları yükseldi

 

 

SANATÇILARIMIZDAN ANMA GECESİ:

  1. Uluslararası Mağusa Kültür ve Sanat Festivali’nde ülkemiz müzisyenleri Barış Manço’yu şarkılarıyla anarak nostaljik bir gecenin yaşanmasına vesile oldu

 

Gazimağusa Belediyesi tarafından bu yıl 22.si düzenlenen Uluslararası Mağusa Kültür Sanat ve Turizm Festivali’nde geçtiğimiz akşam Kıbrıslı Müzisyenler Barış Manço’yu Anma Gecesi’nde bir araya geldi. Kıbrıslı müzisyenler Salamis Antik Tiyatro’da Barış Manço’nun şarkılarını seslendirerek efsane sanatçıya yaraşır bir geceye imza attılar.

Gecede sahneye çıkan ülkemiz sanatçılarından Muhittin Yangın, Fırat Özakıncı, Örge Volkan, Halil Akansel, Ayşen Barışsal Çelebi, Kuzey Tarık, Halil Şahkın, Hasan Cemgünal, Cemal Arslangazi, Kemal Ruso, Belgin Ceylangüden, Fahri Kilis, Zeki Karahanoğlu, Enver Ermetal, Ahmet Metinkal, İpek Amber, Hüseyin Yücelten, Serdar Kavaz, Kurultay Akbay, Ayşe Güler Akın; Barış Manço’nun şarkılarını seslendirerek başarılı bir performans sergiledi. Bu güzel anma gecesinin sunuculuğunu ise Burç Tunçer yaptı.

 

Ahmet Aslan & Erdal Erzincan konseri bu gece 

Festival kapsamında, bu akşam Othello Kalesi’nde Türkiye’nin ünlü sanatçıları Ahmet Aslan – Erdal Erzincan’nın konseri yer alacak.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı