Madonna hayranlarına müjde! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Nisan 25, 2024
Magazin

Madonna hayranlarına müjde!

Pek çok ünlü gibiMadonna da dünyaca ünlü Instagram'da kişisel fotoğraflarını paylaşmaya ve sevenlerine küçük notlar eklemeye başladı. Paylaştığı ilk fotoğraflar on binlerce kişi tarafından beğenilen Madonna, henüz sadece 3 kişiyi takip ediyor

ŞİMDİDEN 52 BİN KİŞİ OLDU
Madonna'nın hayranları şimdi çok heyecanlı. Ünlü sanatçı, kendi adıyla açılan sahte hesaplar ve fanlarının açtığı hesaplar bir yana, dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'a katıldı. Poz vermeyi ve fotoğraf çekmeyi çok sevdiği bilinen Madonna, haftalar önce açıp sadece sahneden birkaç fotoğrafını paylaştığıİnstagram'da nihayet özel fotoğraflarını paylaşmaya başladı. Henüz kendi fotoğraflarından birkaç tanesini paylaşan Madonna'nın takipçi sayısı 52 bin kişiye ulaştı.


SADECE 3 KİŞİYİ TAKİP EDİYOREgzersiz yaparken en doğal ve terli haliyle çektiği ve sadece yüzünün bir kısmıyla dekoltesini gösteren fotoğrafı 8 bin 500 kişi tarafından, içkisini yudumlarken kendisini çektiği ve altına "Şerefe o… çocukları!" yazdığı fotoğrafı 12 bin kişi tarafından beğenilen pop müziğin kraliçesi, geçtiğimiz yıl 'müzik tarihindeki en başarılı kadın' ilan edilmişti. Madonna henüz sadece 3 kişiyi takip ediyor.

 

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar