Magazin

Lokum kalpli İrem Derici

DERİCİ’DEN SAMİMİ BİR SOHBET:

“Mizacım sert olsa da benim kalbim, düşüncelerim, sevgim lokum gibidir. Öyle bir anne baba yetiştirdi beni. Kimsenin kötü yönlerini görmeyi tercih etmem, en kötü diye nitelendirilen insanlarda bile hep bir beyaz ararım.”

Son şarkısı “Bazı Aşklar Yarım Kalmalı” ile müzik listelerinde zirveye yerleşen İrem Derici, müzik kariyeri ve özel hayatına dair dobra itiraflarda bulundu. Samimi halleri ve açık sözlülüğüyle gönüllere taht kuran Derici yine yaptı yapacağını ve başta kendini yerden yere vurarak açtı ağzını yumdu gözünü.

İçsel mütevaziliğini mizahi bir üslupla dile getirmekten yine geri kalmayan Derici bakın takipçileriyle neler paylaştı:

“Çarpık dişlerimi değil beni sevdiler”

Son dönemlerde fiziğiyle, değişimiyle çok konuşulan Derici, dobralığıyla aynada kendini nasıl gördüğünü şu sözleriyle anlattı. ”İrem’le çok uğraştım ben. Hem kafa yapısıyla, hem tipiyle. Bir ara kafayı bozmuştum. Lakin beni o tombik halimle, çarpık dişlerimle, pelikan gıdımla sevdiler. Beni kim ne yapsın zaten, şarkılarımı sevdiler.”

“Kontrol manyağıyım”

Fazla kontrolcü olmasından dert yakınan İrem Derici, şunları söyledi. ”Ne yapayım ben yerimde duramıyorum, bir sonraki 3-5 adımım hazırda olmazsa gerçekten kaşıntı krizlerine giriyorum. Kontrol manyağı olmanın çok da dezavantajı var bakma, erken çökeceğim sürekli her şeye arzum yüzünden. Kontrol manyakları özel hayatta da çekilir gibi değil, iş hayatında da.”

iremm

“Kötüde bile beyaz ararım”

Polemiklere dahil olmaması ve sessiz kalması sorulunca Derici, duruşunu anlattı. ”Mizacım sert olsa da benim kalbim, düşüncelerim, sevgim lokum gibidir. Öyle bir anne baba yetiştirdi beni. Kimsenin kötü yönlerini görmeyi tercih etmem, en kötü diye nitelendirilen insanlarda bile hep bir beyaz ararım.”

“Evrenin en zekisi Türkler”

Çok kısa sürede büyük başarılar yakalamasını ve halk tarafından sevilmesini Derici, şu sözleriyle değerlendirdi. “Türk insanı evrenin en zeki insanıdır arkadaş, en kıvrak zekalı, en gönlü bol. Samimiyetin de sahtesini anlar, iyi insanın da. O yüzden iyi ki ben bu memleketin yorumcusuyum.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı