KıbrısSpor

Ligler iptal, evde spora devamHavadis bugün evde spor yapan sporcuları yine sizlerle buluşturmaya devam ediyor. 2 haftadır yaptığımız yayınlara sporcular büyük ilgi gösteriyor ve bize fotoğraf göndermeye devam ediyor. Siz de gönderin sizin de fotoğrafınızı yayınlayalım.

Tonguç KOTAK

 Tüm spor organizasyonlarının küresel salgın ‘Kovid-19’ sebebiyle durduğu ve kısmi sokağa çıkma yasağı ile antrenmanların da yasaklandığı ülkemizde sporcular  evlerinde bireysel çalışmalar yapıyor.

Havadis olarak 2 haftadır yayınladığımız sporcularımızı bugün yine sizlerle buluşturuyoruz.

Evinin salonunda, balkonunda, bahçesinde, garajında hatta çatısında çeşitli çalışmalar yapan sporcularımız yayınımıza büyük ilgi gösteriyor. Sporcular bize fotoğraf göndermeye devam ediyor biz de onları yayınlamayı sürdürüyoruz.

Bize fotoğraflarınızı atın

Havadis Spor bugün yine farklı spor branşlarından sporcuların evdeki çalışmalarını sizlerle buluşturuyor.

Bugünkü yayınımızda, İbrahim Yavuz (1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar – T.Sandalye), Osman Atakan (Master Atlet), Nadir Karaismailoğlu (Çocuk Fitness), Melek Dağer (Çocuk Fitness),Nermin Ulaç (Yüzme – YDÜ), Oksana (Tenis – GAÜ), Kayra Yüccer (Tenis – GAÜ) ve Berk Kemal (Yüzme – YDÜ) yer alıyor.

Diğer sporcularımızın da evdeki çalışmalarından fotoğraflarını bundan sonraki süreçte yayınlamayı sürdüreceğiz. Arzu eden sporcular [email protected] adresine fotoğraflarını göndermelerini bekliyoruz.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı