Spor

Lefke’de “haciz” şoku!

Lefke yönetimi, Kooperatif Bankası’na olan 900 bin TL borcu ödememenin sıkıntısını yaşıyor

 

Yıltaç Mükellef başkanlığındaki Lefke Türk Spor Kulübü yönetimi iki yıldan beridir faaliyetlerini sürdürebilmek için Lefke Kooperatifi’nden borçlandığı ve borçlanmadan bugüne kadar hiçbir ödeme yapmadığı öğrenildi

 Bu borçlanmada belirtilen yaklaşık 900 bin TL’lik miktar ödemediğinden dolayı yönetim kurulu ve borçlanmaya imza atanlara Kooperatif tarafından haciz dosyalanmak için kağıt gönderildiği de öğrenildi

Batı bölgesi Süper Lig ekiplerinden Lefke Türk Spor Kulübü yönetimi 900 bin TL’lik borçları nedeni ile mahkemelik oluyor.
Yıltaç Mükellef başkanlığındaki Lefke Türk Spor Kulübü yönetimi iki yıldan beridir faaliyetlerini sürdürebilmek için iddialara göre Lefke Kooperatifi’nden borçlandığı ve borçlanmadan bugüne kadar hiçbir ödeme yapmadığı öğrenildi. Belirtilen yaklaşık 900 bin TL’lik borçlarını ödemediğinden dolayı yönetim kurulu ve borçlanmaya imza atanlara Kooperatif tarafından haciz dosyalanmak için kağıt gönderildiği de öğrenildi.
Bu kağıtları alan yöneticiler ve borçlanmaya imza atanlar, bu olay karşısında büyük şok yaşadılar. Kooperatifle anlaşma sağlamak isteyen yöneticilere olumlu cevap verilmediğinden yöneticilerin Mukayyitlik ile temasa geçtikleri ve orta yol bulma çabalarının sürdüğü konuşulmaktadır.
Lefke’de konuşulan bir diğer konuda 2012-2013 sezonunda çok büyük meblağa Yenicami’den transfer edilen Kemal Uçaner’in sezon bitiminden hemen sonra futbolu bıraktım diyerek Yenicami Kulübü’ne yardımcı antrenör olması Lefke Kulübü’nün büyük maddi kayıp yaşamasına sebep olduğudur. Lefke taraftar ve üyelerinin son günlerde Lefke’de konuştuğu en önemli konu ise Lefke Kulübü’nün ikinci bir Kemal Uçaner krizi yaşayabileceğidir. Taraftar ve üyeler yönetimin transfer etmek istediği oyuncuların yaşını almış ve futbolu bırakma noktasına gelen futbolcuları transfer etme girişimlerinde bulunduğundan kulübün maddi olarak zarara uğratıldığı konuşulmaktadır.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı