Yaşam

Lady Gaga nişanlısı Christian Carino’dan ayrıldı


Ünlü şarkıcı Lady Gaga, bir yıllık nişanlısı Christian Carino’dan ayrıldığı söylentilerini doğruladı.
Lady Gaga’nın 61. Grammy (Grammy 2019) Ödül Töreni’ne nişan yüzüğü olmadan katılması hayranlarının dikkatini çekmiş, ayrılık söylentisi ortaya çıkmıştı. Ünlü şarkıcı, People dergisine verdiği röportajda Christian Carino’dan ayrıldığını doğruladı.32 yaşındaki ABD’li şarkıcı, Shallow şarkısıyla Grammy ödülü alırken yaptığı konuşmada, 49 yaşındaki nişanlısına da sahnede teşekkür etmişti.

Geçen ay düzenlenen Altın Küre ile SAG ödül törenlerine nişanlısıyla katılan Lady Gaga, en son Grammy’ye tek başına katıldı.

Lady Gaga, oyuncu Taylor Kinney’le nişanı attıktan sonra Şubat 2017’den itibaren Christian Carino ile ilişki yaşamaya başladı.

Çiftin nişanlandığı iddiası, ünlü şarkıcının Kasım 2017’de Instagram hesabından paylaştığı büyük elmas yüzük fotoğrafından sonra doğrulanmış oldu.

Çift, katıldıkları tüm etkinliklerde ve kırmızı halı geçitlerinde öpüşerek poz vermesiyle akıllarda kaldı.

Gerçek adı Stefani Germanotta olan Lady Gaga, Bradley Cooper ile birlikte rol aldığı A Star Is Born filmiyle bu yıl büyük ses getirdi. Gaga, 24 Şubat’ta verilecek olan Oscar Ödülleri’nde hem En İyi Kadın Oyuncu hem de Shallow şarkısıyla En İyi Şarkı dalında aday.

 

Başa dön tuşu