Magazin

Kurtoğlu’yla coşkulu kutlama


Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu Girne’deki Cratos Premium Hotel’de gerçekleştirdiği konserde verdiği kilolarla dikkat çekti. Usta sanatçı bugüne kadar 45 ile 48 kilo verdiğini söyledi.

Usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu yılbaşı nedeniyle önceki akşam Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de sahne aldı.1200 kişilik salonu hayranlarıyla dolduran Kurtoğlu, birbirinden eşsiz şarkılarını onlar için seslendirdi. Selami Şahin ve eşi Didem  Şahin çiftinin de katılığı  gecede çocuklar Cengiz Kurtoğlu’nun etrafını çevirerek foto çekinmek istedi.Sahne öncesi basın mensupları ile bir aya gelen sanatçı, 2019 yılını “Sağlıklı ve huzurlu geçirdim. Artik kendime ve aileme daha çok zaman ayırmaya çalışıyorum ama disiplini de hiç elde bırakmıyoruz. ” dedi.

Son zamanlarda zayıflığı dikkat çeken Kurtoğlu, ” 45 ile 48 arasında bir kilo verdim. Bu saatten sonra ne alırım, nede veririm. Kıyafetleri giysileri rahat rahat giyebiliyorum. Zaten yakışıklıydım, artık daha yakışıklıyım.” diyerek devam eden Cengiz Kurtoğlu, “Bu söylediklerimi belki yayımlamazsınız ama Bugün bir hanım efendi geldi. Çoluğa çocuğa, toruna karışmış. Cengiz Bey siz bana 30 yıl önce sahneden iltifat etmiştiniz. O günü hiç unutmuyorum, dedi. O kadar şaşırdım ki anlatamam.” dedi.Başa dön tuşu