FutbolSpor

Kupa renk kattıKKTC Galatasaray Taraftarlar Derneği, Galatasaray’ın geçtiğimiz sezonki şampiyonluğunu kupa ile birlikte kutladı

 


 

BAŞKAN’DAN MESAJ VAR:

KKTC Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin düzenlediği kutlama gecesine,  Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz video konferans yolu ile bir mesaj göndererek, devlet tarafından ellerinden alınan arazinin yeniden kendilerine verilmesini ve orada bir tesis yapmak istediklerini söyledi

 

KKTC Galatasaray Taraftarlar Derneği, “şampiyonluğu” kutladı.

Sarı kırmızılı camiaya gönül veren KKTC’li taraftarlar önceki akşam Hamitköy’de bulunan Meril Restoran’da bir araya geldiler. Aslanın şampiyonluk kupasının da İstanbul’dan getirtilerek gecede sergilenmesi katılımcılar arasında büyük heyecan ve mutluluk yaratırken geceye ayrı bir de anlam kattı.

 

Önemli konuklar

Geceye Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Recevik, eski futbolcular Ergün Penbe, Evren Turhan ve futbol yaşamını Galatasaray’da sürdüren KKTC’li genç yıldız Ahmet Sivri de katıldı.

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, video konferans yolu ile geceye bir mesaj göndererek, devlet tarafından ellerinden alınan arazinin yeniden kendilerine verilmesini ve orada bir tesis yapmak istediklerini söyledi.

Başa dön tuşu