Diğer SporlarManşetSpor

KKTC’li İbo Rio 2016’da2016 Rio Paralimpik Oyunları’nda yer alacak Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı’nın resmi kadrosu açıklandı

KADRODA YER ALDI:

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı’nın 12 kişilik kadrosunda KKTC’nin bu dalda yetiştirdiği en iyi oyuncu olan İbrahim Yavuz da yer aldı
 2016 Rio Paralimpik Oyunları’na katılacak Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı açıklanırken kadroda KKTC’den İbrahim Yavuz da yer aldı.

Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde 7-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek oyunlara Türkiye, bedensel engelliler, görme engelliler ve özellerde 76 sporcuyla katılacak.

İbrahim Yavuz, Rio kadrosunda

Geçtiğimiz sezon Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’ndan, İstanbul Elig Avukatlık Yıldızlar Takımı’na transfer olan KKTC’li İbrahim Yavuz, Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı’nın 12 kişilik Rio kadrosunda yer aldı.

Kamp bugün başlıyor

İbrahim Yavuz bu sabah KKTC’den ayrılarak milli takımın kamp yapacağı İstanbul’a gidecek.

19-31 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da kampa girecek olan Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı’nda İbrahim Yavuz’un yanı sıra Kemal Kaan Şafak, Uğur Toprak, Özgür Gürbulak, Kaan Dalay, İsmail Ar, Deniz Acar, Cem Gezinci, Fikri Gündoğdu, Yasin Cırgaoğlu, Ferit Gümüş ve Selim Sayak da yer alıyor.

Başa dön tuşu