Magazin

Kibariye’nin kocasının sevgilisi hamile

KIBRIS’TA ALEVLENEN AŞK MEYVESİNİ VERDİ

Kibariye’nin kocası Ali Küçükbalçık Kıbrıs’ta aşk yaşamaya başladığı Lübnan asıllı sevgilisini hamile bıraktı. Olay karşısında şok yaşayan Kibariye’nin boşanma kararı aldığı öğrenildi

Ali Küçükbalçık’ın usta sanatçı Kibariye’yi, Lübnanlı bir kadınla Kıbrıs’ta aldattığı haberlerinden sonra şimdi de genç kadının Küçükbalçık’tan hamile olduğu ortaya çıktı. 1 Mayıs 2018 tarihinde Kibariye’nin 19 senelik eşi Ali Küçükbalçık çalışanlarının parasını ödemediğini ve Kibariye’yi aldattığı Sözcü tarafından ortaya çıkarılmıştı.

Kibariye’nin eşi Ali Küçükbalçık’ın, Lübnan asıllı bir kadın ile ilişkisinin olduğu ve mal varlığını Kıbrıs’ta bulunan kumarhanelerde tükettiği magazin kulislerinde oldukça konuşulmuştu. Son olarak Küçükbalçık’ın Lübnan asıllı sevgilisinin hamile olduğu iddia edildi.

Genç kadın, Kibariye ve eşinin oturduğu Ataşehir’de Küçükbalçık’ın tuttuğu bir evde yaşıyor. Evlerin arası ise sadece 5 dakika uzaklıkta. Söylentilere göre Kibariye, 19 senelik eşi Ali Küçükbalçık’tan boşanmaya karar verdi.

Sözcü ekibi, Kibariye’nin annesine ulaşarak konu hakkında bilgi almak istedi. Ancak anne Makbule Tokmak, “Ben hiçbir şey bilmiyorum. Hastayım uğraşamam onlarla. Bu konulara beni dahil etmeyin olur mu annecim” demekle yetindi.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı