Kaymaklı 3’te 3 peşinde

0
Kaymaklı 3’te 3 peşinde

BERKALP İDDİALI: Galibiyeti olmayan bir takıma karşı oynayacaklarını belirten K. Kaymaklı Teknik Direktörü Cenk Berkalp, Lefke maçından galibiyetle dönmek istediklerini belirtti

Hüseyin KÖPRÜLÜ

K-Pet Süper Lig’de ilk iki haftanın kayıpsız takımı Küçük Kaymaklı, üçüncü haftada deplasmanda karşılaşacağı Lefke maçının hazırlıklarını dün kendi sahasında yaptığı antrenman ile sürdürdü.
İlk iki haftada konuk ettiği Cihangir ve D. Türk Birliği maçlarından galibiyetle ayrılarak lige iyi bir başlangıç yapan yeşil-siyahlılar, zorlu Lefke deplasmanı öncesi son antrenmanını bugün yapacak.

Berkalp: Rakibi iyi tanıyoruz
Sezon başından beri Ahmet Coşkun, Salih, Mustafa Yaşınses, Raif gibi önemli oyuncularının sakatlık problemleri ile sıkıntı yaşayan Kaymaklı’nın, iki haftalık süreci kayıpsız atlatma başarısı göstermesi K. Kaymaklı Teknik Direktörü Cenk Berkalp’ı mutlu etti.
Berkalp sözlerine şöyle devam etti: “Kendi sahamızda oynadığımız ilk iki haftada puan kaybı yaşamadık. İlk deplasmanımız Lefke karşısında olacak. Kazanmak istiyoruz. Rakibi iyi tanıyoruz. Centilmence, güzel maç olsun”.

“Zor deplasman”
Galibiyeti olmayan Lefke’nin mutlak üç puan için sahaya çıkacağına dikkat çeken Berkalp, “Zor deplasman. Galibiyetleri olmadığından kazanmak isteyecekler. Bu yüzden çok dikkatli olmak zorundayız” dedi.
2. hafta itibarıyla liderliğin önemli olmadığını, önemli olanın liderlik koltuğunda kalmanın olduğuna vurgu yapan Berkalp, kondisyon ve moral olarak iyi bir seviyede olduklarının altını çizdi. 

***

Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL