Magazin

Karaca, ailesiyle klip çekti


Işın Karaca dört yıl aranın ardından on şarkının yer aldığı yeni pop müzik stüdyo albümünden  “Bize de Bu Yakışır” video klibinde sürpriz yaptı.

Klibinde bütün ailesi ile kamera karşısına geçti. Klipte Karaca’nın eşi Tuğrul Odabaş haricinde kızı Mia, annesi, anneannesi, dedesi, iki erkek kardeşi, yeğeni ve kardeşinin eşide rol aldı.

Müzik yaşamını Türkiye’de başarıyla sürdüren Kıbrıslı sanatçı Işın Karaca dört yıl aranın ardından on şarkının yer aldığı yeni pop müzik stüdyo albümü “Eyvallah”ı, kardeşi ve menajeri Akın Büyükkaraca ile kurduğu Akış Production etiketiyle geçtiğimiz Cuma günü yayınladı. Yayınlandığı günden bugüne İtunes’ta 1 numaranın sahibi olan Işın Karaca, hayranlarına Mustafa Özen’in yönetmenliğini yaptığı çıkış şarkısı “Bize de Bu Yakışır” video klibinde sürpriz yaptı.

Güçlü ve usta vokali ile yorumunu kattığı her şarkıyı büyüten Işın Karaca; albümün ilk çıkış şarkısını sözlerini Işın Karaca, Saadet Algan ve Sefa Cheshmberah’in, bestesini Işın Karaca, Selim Bölükbaşı ve Akın Büyükkaraca’nın düzenlemesini ise Akın Büyükkaraca, Turan ve Güçnar’ın yaptığı “Bizede Bu Yakışır” klibinde bütün ailesi ile kamera karşısına geçti. Klipte Karaca’nın eşi Tuğrul Odabaş haricinde kızı Mia, annesi, ananaesi, dedesi, iki erkek kardeşi, yeğeni ve kardeşinin eşide rol aldı.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı