Kaptanlar Pereira’dan şikayetçi - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Eylül 28, 2023
Futbol

Kaptanlar Pereira’dan şikayetçi

Mehmet Topal,Gökhan Gönül

[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]F[/dropcap]enerbahçe takım kaptanları Volkan Demirel, Gökhan Gönül ve Mehmet Topal’ın oyun stilinden dert yandıkları ve “Bu şekilde şampiyon olamayız” dedikleri ifade edildi.

Özellikle ligin son iki haftasında kaybedilen puanlar Fenerbahçe camiasında herkesi üzerken, Sarı-Lacivertli yönetim Pereira’ya sert çıkış yaptı.


Osmanlıspor beraberliği ve Konyaspor yenilgisi sonrası şampiyonluk yarışında avantaj kaybeden Fenerbahçe’de çileden çıkan Başkan Aziz Yıldırım Konya’da sessizliğini korurken, İstanbul’a dönüşte Pereira’yı sert bir dille uyardı.

Son iki maçta kaybedilen 5 puanı; etkisiz, defansif ve yavaş futbola bağlayan Yıldırım’ın Pereira’ya haber gönderdiği ve “Fenerbahçe gibi oynayın !..” dediği öğrenildi. Yıldırım’ın ve beraberindeki yöneticilerin çok sinirli oldukları ve Pereira’dan takımı rakiplere göre oynatmaktan vazgeçmesini istedikleri belirtildi.

“Kalan maçların kazanılması için elinizden ne geliyorsa yapın” diyen Yıldırım’ın yanı sıra Yöneticiler de “Rakibe göre önlem alacağımıza kendi oyunumuzu oynamalıyız. Henüz kaybetmedik, lig bitmedi. Siz inanın ve önünüzdeki tüm maçları kazanın” şeklinde konuştular.

Kaptanlar isyanda

Takım kaptanları Volkan Demirel, Gökhan Gönül ve Mehmet Topal’ın da sergilenen oyundan memnun olmadıklarını dile getirip “Bu futbolla şampiyon olamayız” şeklinde dert yandıkları belirtildi. Lider oyuncular; Samandıra’da takım arkadaşlarıyla toplantıları sıklaştıracak ve ligin kalan maçları için motive etmeye çalışacak.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar