Magazin

Kaan ve Kıvılcım ilişkisi bitti


Seçkin Piriler eski kocası Kaan Tangöze ve sevgilisi Kıvılcım Ural hakkına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fashion Week defilelerini, izlemeye gelen Piriler “Onların ilişkisi bitti istediği kadar zorlasın” dedi.

 

Cihangir’de Kıvılcım Ural ile bir mekanda pişti olan oyuncu Seçkin Piriler konu hakkında “Orası bir kafe onu içeride görmedim zaten, öyle eğlenme veya görme durumu yok, zaten kadın gazetecilere kendi haber veriyor amacı reklam olmak, ben olaydan habersizim, bakın göreceksiniz ben bir ay veriyorum, bir ay sonra ilişkileri bitecek, bu kadın o yolda, reklam yolunda, Kaan’ı da bırakacak, sonra başka biriyle reklam için uğraşacak, kim bilir Kaan’ın arkasından da neler söyleyecek” dedi.

Piriler; Kıvılcım Ural’ın Kaan Tangöze ile yaşadığı aşk hakkında “ hanet tek kişinin yaptığı bir şey değildir” açıklamasını soran muhabirlere şu cevabı verdi: ”Ben Seçkin Piriler’im, yıllardır bu piyasada olan bir insanım. Kimseyi kullanmadım bir yerlere gelmek için, biz Kaan ile beş yıl flört ettik ve bir kare bile fotoğrafımız yok bunu iyi düşünmek lazım, ama diğer insanlar dikkat ederseniz 1.5 yıldır magazinde. Ben nasıl bir karaktermişim başkaları nasıl karakter, ben başka bir karakterim. Zaten benim yaşadığım iki kişilik bir olay bunu bir arada yaparak beni aldattılar.”

Piriler, “Ben aslında hala Kaan’ı unutamadığım gibi konulardan çok rahatsız oluyorum. Ancak gözüme sokuluyor ve soru soruluyor, ama bazı sorular öyle bir bam telime vuruyor ki içimden cevaplamak geliyor” dedi.

37 yaşındaki sunucu “Benim iki tane çocuğum var ve karşı taraf tarafından kullanılıyoruz. Bugün ben kullanılacağım, yarın Kaan’ı kullanacak, ondan ayrılacak başkasını kullanacak, bu belli bir şey, bu bilerek yapılan bir şeyi Kaan’da kullanılıyor bunlar hoş değil gerçekten. Ben çok büyük acılar çektim ve buna rağmen var olmaya çalışıyorum ama birileri karşıma geçip gazetecilere haber veriyor, beni kullanıyor” diye konuştu.

Bir gazetecinin Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’ın ilişki durumunu sorması üzerine, Piriler “Benim öngörülerim iyidir, ben onların ilişkilerinin bittiğine inanıyorum, o birkaç kere zorla Kaan’ı sizin karşınıza çıkarır, size de haber verir, reklam yapmak için, ben Kaan’la on sene aynı yastığa baş koydum, çok iyi biliyorum onların ilişkisi bitti istediği kadar zorlasın” şeklinde cevap verdi.

Yaşadığı ihaneti hatırlamak istemediğini söyleyen manken, “Sadece çocuklarım için bazı şeylere katlanıyorum. O isimle yan yana anılmaktan çok rahatsız oluyorum, bende etten kemikten bir insanım, o insan benim için yuva yıkan kadın; yuva yıkanın yuvası olmaz. Ben lohusayken bunları bana yaşatan kadın o, bu arada Kaan benden asla ayrılmak istemedi, o istediği kadar konuşsun benim evliliğim onun yüzünden bitti” dedi.

Muhabirlerin ‘Kıvılcım denince ne hissediyorsun?’ demesi üzerine Piriler, “Bana bu kelimeyi söyleme, lütfen duymak istemiyorum, sinir oluyorum, gitmiş utanmadan açıklama yapıyor, ben olsam bir kadını üzdüğüm için üzülürüm, ben aynı değilim onlarla” şeklinde cevap verdi. Kaan Tangöze ile yaşadığı aşk hakkında, “Ben hayatımda bir tek Kaan’a aşık oldum, diğerleri gibi bir ona bir buna aşık olmadım” diyerek eski kocasını ne kadar çok sevdiğini vurguladı.


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı