Kıbrıs

IQOS’a Japon dokunuşu

 

Dünyada yaklaşık 5 milyon yetişkin kullanıcıya sahip IQOS’un, dünyaca ünlü moda tasarımcısı NIGO ile işbirliğinden doğan sınırlı sayıda IQOS NIGO CAMO koleksiyonu Kuzey Kıbrıs ’ta.

Dünyanın lider uluslararası tütün şirketi olan Philip Morris International (PMI), zararı azaltma potansiyeli taşıyan yenilikçi ürünü IQOS’u dünyada ilk olarak 2014 yılında Japonya ve İtalya’da piyasaya arz etti. Daha sonra da bu ülkeleri hızlıca İngiltere, Hollanda, Fransa, Kanada ve Kuzey Kıbrıs’ın da aralarında bulunduğu 40’tan fazla ülke takip etti.

IQOS HeatControl™ Teknolojisi, İsviçre’de tasarlanmış, çığır açan bir tütün ısıtma sistemi olma özelliği taşıyor. Çok yenilikçi ve farklı bir ürün olan IQOS, tütünü yakmayıp ısıtıyor. Bu sayede de doyurucu ve gerçek bir tütün tadı veriyor. Ayrıca yanma olmadığı için duman çıkarmıyor, kül oluşturmuyor ve sigaraya kıyasla daha az koku bırakıyor. IQOS, sigara kullanımına bir alternatif olarak, tütün ürünü kullanımına devam etmek isteyen yetişkin sigara tüketicileri için tasarlanmış bir üründür.

IQOS’un yetişkin sigara tüketicileri arasındaki tercih oranı her geçen gün artıyor. Günümüzde yaklaşık 5 milyon yetişkin sigara tüketicisinin sigarayı bırakıp IQOS’a geçmesi ise sadece bir başlangıç.

IQOS, bu başarısını taçlandırmak amacıyla dünyaca ünlü Japon tasarımcı NIGO ile bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliği IQOS açısından bir ilk olma özelliği taşıyor. Tasarımlarında kamuflaj desenini kullanmayı seven NIGO, bu desenini IQOS için özel olarak yorumladı. Bunun için tütün tohumları ve arı kuşu motiflerini kamuflaj deseniyle buluşturdu. 2018 senesi başlarında önce Japonya’da tanıtılan IQOS NIGO CAMO koleksiyonu, kısa sürede çok büyük ilgi gördü ve 30,000’den fazla sattı.

IQOS NIGO CAMO cihazı, şimdi Kuzey Kıbrıs’ta yetişkin tüketicilerinin beğenisine sunuluyor. IQOS NIGO CAMO’nun en önemli özelliği, üretilen her bir cihazın üzerindeki kamuflaj deseninin birbirinden farklı ve eşsiz olması.

Gerçek bir özel seri olma niteliği taşıyan IQOS NIGO CAMO cihazlardan Kuzey Kıbrıs’ta sınırlı sayıda olacaktır.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı