Sosyal Medya

Instagram yeni özellikler ile güncelleniyor!

Instagram’ın şimdilik test aşamasında olan özelliklerden ilki; uygulamada ne kadar vakit geçirdiğinizi istatiksel olarak görmenizi sağlıyor. Ayrıca bu sekmenin altında Facebook bildirimlerinizi de görebileceğiniz bir bölüm eklenecek.

Gelen son bilgilere göre; Instagram yeni özellikler ile güncellenecek. Instagram’a gelecek olan güncelleme, uygulamayı daha kullanışlı yapacak gibi görünüyor. İşte Instagram’ın son yenilikleri!

Facebook’un bünyesinde yer alan popüler sosyal medya platformu Instagram, rakiplerini yeni özellikleri ile teker teker geride bırakmaya devam ediyor. Hikayeler özelliği ile Snapchat‘i adeta pazardan silen Instagram, şimdi de yeni özellikler için kolları sıvadı. Söylenenlere göre; Instagram yeni özellikler ile çok yakında güncellenecek.

Facebook bildirimlerinizi Instagram üzerinden görmek için; Facebook hesabınızı Instagram hesabınıza bağlamanız gerekecek.

Bir diğer yenilik ise Instagram’ın ana sayfasında olacak. Ana sayfada artık Hikayeler bölümü sabit olarak görünecek. Ancak bu sırada hikayelerin kapladığı alan daha küçük olacak.
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı