İlk buluşma

0
46
İlk buluşma

SERTOĞLU VE YÖNETİMİ MEMNUN: Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yönetimi, ülke futbolunun sorunlarının aşılması ile ilgili Bakan Denktaş’la gerçekleştirilen toplantıdan olumlu izlenimlerle ayrıldı. Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu da ülke futbolunun geleceğine yönelik görüşmeden oldukça memnun

Başbakan Yardımcısı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş, Hasan Sertoğlu başkanlığındaki Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yöneticilerini kabul etti.
Spor Bakanlığı Koordinatörü Süleyman Göktaş ve Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu’nun da hazır bulunduğu kabulde ülke futbolunun sorunları konuşuldu. Taraflar çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunurken, yeni yol haritasının da belirlenmesi için ilerleyen haftalarda bir kez daha görüşme konusunda fikir birliğine vardı.

Sertoğlu memnun
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, bakan Serdar Denktaş’la gerçekleştirilen görüşmeden memnun ayrıldı.
Ülke futbolunun etraflıca değerlendirildiği görüşmenin gündeminde kulüplerin alacak konusu da vardı.
Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, Başbakan Yardımcısı, Ekonomi Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş’ın futbol kulüplerinin 2.5 milyonluk alacağı ile ilgili garanti vermesi üzerine de toplantıdan rahat ve memnun bir şekilde ayrıldı.