FutbolSpor

İktisatbank BTM 2.Lig 3.hafta programı







Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen İktisatbank Bölgesel Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig’de 3.hafta programı belli oldu.




 



Program şöyle;

 

İktisatbank BTM 2.Lig 1.Grup
TarihStatEv Sahibi Takım Misafir TakımHakemler
8.06.2022Gayretköy Sahası   (H) RIDVAN ÇETİNKAYA
 

 17:30
Gayretköy GSK Zümrütköy SK(Y) SELİM KAYNARCA
    (Y) HÜLYA GÜNEY
8.06.2022Denizli Bilal İyigün Stadı   (H) İSMAİL ERCAN
 

 17:30
Yedidalga Aksu SK Gaziveren SK(Y) EMİR TURALI
    (Y) BUSE BAĞRIKARA
8.06.2022Akçay Rauf Raif Denktaş Stadı   (H) ŞAHİN COŞKUN
 

 17:30
Akçay SK Poy Rent a Car Yeşilyurt SD(Y) GÜLBEN KÜÇÜK
    (Y) NEHİR ATAKAN
İktisatbank BTM 2.Lig 2.Grup
TarihStatEv Sahibi Takım Misafir TakımHakemler
8.06.2022Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı   (H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
 

 17:30
Yeşiltepe Ilgaz SD Kalkanlı SK(Y) İRFAN ALICI
    (Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
8.06.2022Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı   (H) İBRAHİM KATMER
 

 17:30
Yeşil Harnıp Kozanköy SK Çamlıbel SKD(Y) YALÇIN KABACIKLI
    (Y) SERTAN ALKIN
8.06.2022Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı   (H) MURAT İZCİ
 

 17:30
Akdeniz KSD Mevlevi SK(Y) NURHAN KUTLUGÜN
    (Y) FERDİ GÜZEL
İktisatbank BTM 2.Lig 3.Grup
TarihStatEv Sahibi Takım Misafir TakımHakemler
7.06.2022Girne Pia Bella Sahası   (H) HÜSEYİN ÖZKAN
 

 17:30
Pınarbaşı ÇSK Alayköy SKKD(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
    (Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
7.06.2022Güzelyurt Sentetik Sahası   (H) CEMRE MALEK
 

 17:30
Serhatköy SK Bahçeli SK(Y) FURKAN YILMAZ
    (Y) OGÜN ULAŞ
7.06.2022Gönyeli Stadı   (H) ARİF MALEK
 

 17:30
Ağırdağ Boğaz TSK Şirinevler YSK(Y) RÜYA SAKALLI
    (Y) NEHİR ATAKAN
İktisatbank BTM 2.Lig 4.Grup
TarihStatEv Sahibi Takım Misafir TakımHakemler
7.06.2022Beyarmudu Mustafa Taner Yalluri Stadı   (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
 

 17:30
Pergama SD Aslanköy GSD(Y) BUSE BAĞRIKARA
    (Y) BERKAY UYGUN
7.06.2022Cihangir Stadı   (H) SERDAR GÜRPINAR
 

 17:30
Yeniceköy ZSK Gaziköy SK(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
    (Y) BARAN MARANGOZ
İktisatbank BTM 2.Lig 5.Grup
TarihStatEv Sahibi Takım Misafir TakımHakemler
7.06.2022Gazimağusa Canbulat Stadı   (H) NECMİ BULUT
 

 17:30
Yenişehir SK Korkuteli GD(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
    (Y) YUSUFCAN DÖNDER
7.06.2022Dörtyol Adem Nural Stadı   (H) FERHAT TUNA
 

 17:30
Güvercinlik İYSK Pile TSK(Y) YALÇIN KABACIKLI
    (Y) MERT AKSU
7.06.2022Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı   (H) HALİL ATLAR
 

 17:30
Tuzla ABSK Çayönü SK(Y) NURHAN KUTLUGÜN
    (Y) ABDULKADİR KARADAĞ
İktisatbank BTM 2.Lig 6.Grup
TarihStatEv Sahibi Takım Misafir TakımHakemler
8.06.2022Dörtyol Adem Nural Stadı   (H) ŞAKİR AZİZOĞLU
 

 17:30
Alaniçi YSK SFC Boğaziçi SK(Y) CEMRE MALEK
    (Y) YUSUFCAN DÖNDER
8.06.2022Geçitkale Stadı   (H) YUSUF ATLAR
 

 17:30
Mutluyaka HSK Tatlısu Seracılar GSK(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
    (Y) MEHMETCAN ERLİ
9.06.2022Geçitkale Stadı   (H) FERHAT TUNA
 

 17:30
Autorite Civisil SK Ötüken TKOSK(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
    (Y) ALİ EREN ORÇAN
İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup
TarihStatEv Sahibi Takım Misafir TakımHakemler
7.06.2022Kaplıca Emre Genç Stadı   (H) ZEKAİ TÖRE
 

 17:30
Kaplıca Karadeniz 61 SK Ergazi GSK(Y) HASAN BALDAN
    (Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
7.06.2022Mehmetçik Stadı   (H) BURAK MANDIRALI
 

 17:30
Bafra SK Yarköy PGSK(Y) YUNUS TURAN SARAÇ
    (Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
8.06.2022Mehmetçik Stadı   (H) HAKAN ÜNAL
 

 17:30
Dipkarpaz TSK Ardahan SD(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
    (Y) CENK ARAS ÖZFUTTU

 









Başa dön tuşu