Herkes dil öğretebilir, Englishouse konuşturuyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Eğitim

Herkes dil öğretebilir, Englishouse konuşturuyor

Ülkemize kazandırdığı ayrıcalıklı İngilizce dil eğitimi ile 3 yaştan itibaren çocuklarımıza kaliteli bir hizmet sunan Englishouse, geçtiğimiz Cumartesi akşamı görkemli bir törenle 5. yılını kutladı.

Lefkoşa’da hizmet veren Englishouse, Kıbrıs’ın en modern İngiliz okulu özelliğine sahip. 3 yaştan başlayarak 17 yaşına kadar tüm yaş gruplarında, akademik ingilizce ve yurtdışı sınavlarının yanısıra konuşabilen bir nesil yetiştirmeyi hedefleyen Englishouse, ayrıca Cambridge sınavlarının da hazırlık merkezidir.


englishouse 2

Fahrioğlu: Herkes dil öğretebilir, biz konuşturuyoruz

2011 Mart ayından bu yana faaliyet gösteren Englishouse Direktörü Önder Fahrioğlu, “herkes dil öğretebilir, biz konuşturuyoruz” sloganıyla hareket ettiklerini ve en büyük idealinin gerçekleştiğini ifade etti. Çok iyi bir yolda emin adımlarla ilerlediklerini vurgulayan Fahrioğlu, 5 yıl içerisinde adada en iyi noktaya geldiklerini ve bundan sonraki planları arasında bir okul açmak olduğunu dile getirdi. Fahrioğlu İngilizce öğretmenliğinde bireyin kendini sürekli olarak geliştirmesi gerekliliğinin altını çizerken, bu alanda İngiltere’de yaptığı master derecelerine bu yıl bir yenisini daha ekleyip İngilizce alanında dünyaca ünlü Oxford üniversitesinde bir master daha yapmak için eğitim alacağını ifade etti.

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar