Magazin

Havadis ünlüleri onurlandıracak

Havadis, iş, sanat, spor ve medya dünyasını ödüllendirmek için hazırlanıyorÜNLÜ İSİMLERE ÖDÜLLER DAĞITILACAK:
Havadis Medya Grubu’nun düzenlediği “Havadis Ödül Töreni” 2 Temmuz Salı gecesi, Vuni Palace Hotel’de gerçekleşerek. Törende Türkiye’den ve ülkemizden yıl boyunca ön plana çıkan ünlü isimlere ödülleri verilecek   

Ülkemizin en çok takip edilen medya gruplarından Havadis, iş, sanat, spor ve medya dünyasını ödüllendirmek için hazırlanıyor. Türkiye ve ülkemizdeki birbirinden önemli isme ödüllerin verileceği “Havadis Ödül Töreni” 2 Temmuz Salı gecesi, Vuni Palace Hotel’de gerçekleşecek.

Gazete, internet ve radyo aracılığıyla güncel haberleri sıcağı sıcağına ve tarafsızlık prensibinden hareketle takipçilerine ulaştıran; yazar köşeleri, magazin, kültür, aktüalite ve spor sayfalarıyla gerek ülkemizde gerek Türkiye’de gerekse dünyada olup bitenleri meraklılarına geniş bir perspektiften ulaştıran Havadis; yıl boyuca kendi alanlarında ön plana çıkan isimleri ödüllendirecek olmanın mutluluğunu yaşıyor.Türkiye’den çok sayıda önemli iş insanın, ünlü sanatçının, oyuncunun, modacının, sporcunun ülkemizdeki önemli isimlerle Havadis okurlarının bir araya geleceği tören Havadis farkıyla yapılacak. Sanatçıların performanslarıyla renklenecek olan gecede kimlerin hangi ödüllere layık görüleceği merakla bekleniyor.

 

 

 

Başa dön tuşu