Magazin

“Harnup” tadında festival


10. yıl nedeni ile bu yıl hazırlanan ve yarın başlayacak olan 4 günlük festival programı yine Harnup tadında büyük zenginlikler içeriyor.

Bu akşam saat 19.30 kortej yürüyüşü ile başlayacak festivalin açılışı saat 20.00’de gerçekleşecek.
Açılışta Kıbrıs’ta ilk defa sahne alacak Afrika Etiyopya’dan gelecek akrobasi şov grubu ile. Ukranya’dan ışık ve ateş şov ekibi süper gösterileri yer alacak. İllüzyon Enver Ertaş’ın süper şovu renklenecek açılış gecesi, halk dansları gösterisi ve Gagavuz sanatçı Manjul konseri ile son bulacak.

Konserler renk katacak
Festival boyunca Slovakya, Kırgızistan, Türkiye ve Kıbrıs halk dansları ekiplerinin gösterileri ise festivale doyumsuz tat katacak.
Festivalin 2. gecesi 4 Eylül akşamı “Çocuklar Güzeldir” geçidi, leylek ayaklı uzun adamlar, uçurtma şenliği, çocuklara özel gösteriler ve Örge Volkan konseri yer alacak. Festivalinin 3. gecesi olan 5 Eylül Cumartesi akşamı Türkiye’nin ünlü gruplarından “Zakkum” konseri yer alacak.
Festivalde tavla turnuvası, cimnastik gösterileri, yüzme yarışmaları, güreş müsabakaları yanı sıra 6 Eylül Pazar final akşamı Mısırlı ışıklı Derviş, yerel gruplarımızdan Grup Performans, Türkiye’nin ünlü isimlerinden “Cihan Yıldız” ve VJ Bülentin konseri yer alacak.
Komedi ve sihirbazlıkta Enver Ertaş her gece değişik ve ilginç şovları ile festivalde yer alacak. Festival her yıl olduğu gibi bu yılda Tatlısu Belediyesi ve Final Organizasyon iş birliği ile gerçekleşecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı