KıbrısMagazin

Hamitköylüler kenetlendi90 BİN LİRALIK KATKI:
Hamitköy’de Evren Mannaş başkanlığındaki yönetim kulüp lokalinde dayanışma gecesi düzenledi. Yoğun katılımın olduğu gecede kulübe 90 bin Liralık katkı yapıldı
 K-PET Süper Lig ekiplerinden Hamitköy’de Evren Mannaş başkanlığındaki yönetim kurulu, kulüp lokalinde dayanışma gecesi düzenledi. Bu sezon ilk kez gerçekleştirilen dayanışma gecesinde camiayı bir araya getiren Hamitköy yönetimi kulübe maddi katkı sağladı.

Hüseyin Kıral’ın sunduğu geceye katılım yoğun olurken, Başkan Evren Mannaş da gecede bir konuşma yaparak katılanlara teşekkür etti. Dayanışma gecesine, Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Cumhuriyetçi Türk Partisi Başkanı Tufan Erhürman, Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Mehmet Harmancı, Halkın Partisi Başkanı Yenal Senin, KTFF Başkan Vekili Oktay Çocuk, Kulüpler Birliği Başkanı Arslan Bıçaklı, UBP ve DP yetkilileri, birçok kulüp başkanı ve Hamitköy sempatizanları katıldı.

Piyanist İrfan ve sanatçı Burçin’in şarkıları eşliğinde geç saatlere kadar eğlenen davetliler gecede kulübe 90 bin Liralık bağışta bulundu. Düzenlenen geceyle Hamitköy, yarın oynanacak kritik Düzkaya deplasmanı öncesinde de moral depoladı.

 

Başa dön tuşu