FutbolSpor

Hakemler tempo artırdı


Hakemlerimizin yeni sezon hazırlığı için İzmir Balçova Termal Otel’deki kampı 3. gününe girdi

HAKEMLER ÖNEMLİ: Çok zor geçmesi beklenen 2018-19 futbol sezonunun en önemli kilometre taşlarından biri olan hakemlerimiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar

Abdullah ZAİFOĞLU (KTSYD)

Çok zor geçmesi beklenen 2018-19 futbol sezonunun en önemli kilometre taşlarından biri olan hakemlerimiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Günde 2 idmanla çalışmalarına devam eden hakemler kampın ana amaçlarından biri olan fizik kondüsyon ile birlik ve beraberliğin sağlanmasını, yaptıkları çalışmalarda daha da artırdılar.

MHK antrenman sorumlusu Savaş Tilki’nin nezaretinde dün sabah yapılan antrenman, düz koşularla başladı ve sonrasında istasyon çalışmaları ile tamamlandı.

Genç hakemlerin istekli çalışmaları gözden kaçmazken tecrübeli hakemlerimizin de onlara gereken desteği verdikleri görüldü. Günü tek antrenmanla tamamlayan hakemlerimize öğlenden sonra, serbest zaman olarak verildi. Çalışmalar bugün, sabah ve akşam olmak üzere devam edecek.

B klasman hakemlerle toplantı

Grup toplantılarından bir tanesi de dün, B klasman hakemlerimizle yapıldı. Toplantıda hakemlerin gerek özel gerekse geneldeki şikayetleri dinlendi. MHK Başkanı Sadık Özbilgehan ise toplantıda, önümüzdeki sezonun çok zor geçeceğinin bilincinde olmalarını, olası hataların en aza indirilmesi gerektiğini dile getirdi.




Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı