Hakemler Derneği’nden, Cahitoğlu’na ziyaret - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Kasım 30, 2022
FutbolSpor

  Hakemler Derneği’nden, Cahitoğlu’na ziyaret

 

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği, dün Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu’nu ziyaret etti.


Niyazi Nizam başkanlığındaki dernek yetkilileri ile Hüseyin Cahitoğlu arasında gerçekleşen görüşme sonrasında, Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Niyazi Nizam, Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu’na plaket takdim etti.

 

Nizam: İlişkileri geliştireceğiz

Yapılan görüşme sonrasında dernekle ilgili bir takım sıkıntıları ve projeleri Hüseyin Cahitoğlu’na ilettiklerini belirten Nizam, ilerleyen süreç içerisinde Spor Dairesi ile var olan ilişkilerin daha iyi bir noktaya geleceğini söyledi.

 

Cahitoğlu: Hakemlere destek vereceğiz

Spor Dairesi Müdürü Hüseyin Cahitoğlu ise görüşme sonrasında yaptığı açıklamada hakemlerin prestiji açısından daire olarak mevcut imkanlar doğrultusunda her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtirken, derneğin ilerleyen süreçte gündeme koymak istedikleri projeleri hakkında ise çalışma yapacaklarına değindi.

Spor Dairesi Müdür Muavini Mustafa Sütçü’nün de yer aldığı görüşmede başkan Niyazi Nizam’a, Basın ve İlişkiler Sorumlusu Soner Uluç, Koordinatör Savaş Tilki, Dernek Sekreteri Mustafa Öztugay ile birlikte Lefkoşa Antrenman Sorumlusu Alper Aligüllü eşlik etti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar