Magazin

Gururumuzu paylaştılarHAVADİS’İN YANKILARI SÜRÜYOR: Havadis Medya Grubu’nun düzenlediği “Havadis Ödül Töreni”nin yankıları sosyal medyada paylaşılan sayısız fotoğraf ve teşekkür notuyla devam ediyor
  Adanın önde gelen medya gruplarından Havadis’in iş, sanat, spor ve medya dünyasını ödüllendirdiği “Havadis Ödül Töreni”nin yankıları birbirinden renkli kareler ve gurur verici notlarla sosyal medyayı süslüyor.  Bu yıl ülkemizin değerli sanatçılarına ve kişilerine verdiği ödüllerle ayı bir takdir kazanan gazeteniz Havadis, hayatımıza güzellik katan değerleri gururlandırırken kendi de gururlanmış oldu. Öyle ki Vuni Palace’ta ülkemizden ve yurtdışından sayısız değerin katılımıyla gerçekleşen törenin üstünden iki gün geçmesine rağmen sosyal medya paylaşımları sanal ortamı renklendirmeyi sürdürüyor. Değerli sanatçılarımız ve kişilerimiz birbiri ardına yaptığı paylaşımlarla o güzel onur gecesini gündemde tutuyor.

Bizler de böylesine ilgi ve takdirle karşılanan ödül gecesinin detaylarına bugün de sayfamızda yer ayırmak istedik. Attıkları her adımda yanlarında olduğumuz ve olmaya devam edeceğimiz gurur kaynağı değerlerimize bir kez daha bu güzel gecede bizlerle oldukları için ve paylaşımlarıyla o özel anları ölümsüzleştirdikleri için teşekkür ediyoruz.

 

Başa dön tuşu